Randy Orton zdobędzie United States Title na WrestleManii 34?, Z kim zmierzy się John Cena na WrestleManii?, Feud Balora z Mizem kontynuowany

» Kilka portali zagranicznych informuje o tym, że na WrestleManii 34 obecny WWE United States Champion Bobby Roode może zmierzyć się z Randym Ortonem, a na szali zostanie postawiony tytuł mistrzowski, a wszystko to ze względu na ostatnie wydarzenia związane z Viperem co możemy oglądać w ringu federacji World Wrestling Entertainment.

» 16-krotny mistrz WWE John Cena być może zmierzy się z The Undertakerem na WrestleManii 34 bądź z Eliasem, który w ostatnim czasie zrobił bardzo duże postępy ringowe o czym może świadczyć jego bardzo dobra pozycja na Monday Night RAW. Oczywiście taka sytuacja może mieć miejsce o ile nie dojdzie do starcia Lidera Cenation z The Undertakerem.

Znalezione obrazy dla zapytania John Cena The Undertaker

Znalezione obrazy dla zapytania John Cena Elias

» W Nowym Orleanie, czyli mieście WrestleManii 34 będziemy świadkami pojedynku o mistrzostwo Interkontynentalne, w którym obecny mistrz Mike The Miz zmierzy się z liderem grupy The Club, czyli Finnem Balorem.

Znalezione obrazy dla zapytania The Miz Finn Balor