Randy Orton mistrzem po FastLane?, Nia Jax o byciu częścią WrestleManii 28, Powód obecności DDP na Monday Night RAW

» Gala PPV FastLane odbędzie się 11 marca w Nationwide Arena w Columbus. Będzie to ostatnie wydarzenie przed tegoroczną WrestleManią. W Ohio będziemy świadkami WWE United States Championhip Matchu, w którym obecny mistrz Bobby Roode zmierzy się z Randym Ortonem:

» WWE RAW Women Nia Jax udzieliła wywiadu dla Busted Open, w którym wypowiedziała się na temat walki z udziałem Johna Ceny oraz The Rocka podczas WrestleManii 28:

”Miałam okazję usiąść w pierwszym rzędzie z ciotką i obserwować poczynania z udziałem Dwayne’a. Po prostu miałam możliwość zobaczyć energię, która pojawia się nie tylko na ringu, ale i wśród fanów co uczyniło to starcie wyjątkowym. Od tego momentu wiedziałam jaki mam cel oraz, że chce stworzyć taki sam wspaniały pojedynek, aby ludzie byli zainteresowani tym co robię”.

» WWE Hall of Famer Diamond Dallas Page był obecny na backstage’u podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW w celu wzięcia udziału w nagraniach do nowego DVD pod tytułem „Unreleased Matches”, które pojawi się w tym roku. WWE RAW Women Bayley za pośrednictwem Twittera ujawniła kilka szczegółów z odcinka segmentu: