Randy Orton komentuje wprowadzenie Batisty do HOF, Hulk Hogan o kolejnej indukcji nWo, Luke Harper w New Japan Pro Wrestling?

» Na oficjalnym kanale federacji WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo z udziałem Randy’ego Ortona omawiającego indukcje Batisty (Evolution) do WWE Hall of Fame w 2020 roku. WWE ogłosiło, że oprócz The Animala w HOF znajdą się członkowie nWo (Hulk Hogan, Kevin Nash, Scott Hall, Sean Waltman).

Warto przypomnieć, że The Viper swój pierwszy pojedynek stoczył z Batistą, kiedy pracowali w OVW, czyli federacji, która w przeszłości była rozwojówką WWE:

“Myślę, że to świetna wiadomość. Dave na to zasługuje. Znam go od 20 lat. Był pierwszym facetem, na którego się natknąłem, kiedy przybyłem do Louisville w wieku 19 lat, pamiętam gdy go zobaczyłem, to wtedy ważył około 350 funtów…. Wtedy pomyślałem, w co się wpakowałem. Oczywiście następnie był czas Evolution, a ja widziałem jak dobrze rozwija się Dave. Zaprzyjaźniliśmy się i podróżowaliśmy razem po całym świecie. Nie mogę się doczekać, aby móc usłyszeć jego przemówienie, ponieważ wiem, że będzie ono szczere. Dave zawsze był dla mnie dobry i chcę go zobaczyć w tym szczególnym dniu”.

» WWE Hall of Famer Hulk Hogan za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat kolejnego wprowadzenia do HOF członków nWo:

“Jestem bardzo wdzięczny za, to że czterech oryginalnych członków nWo, HollyWood, Big Kev, X i Scott. Nie wracamy, aby przejąć i zmienić działalność ponownie. Po prostu wracamy, aby świętować nasz run, otrzymać kolejne wprowadzenie oraz imprezowy styl NWO na WrestleManii”.

Ceremonia WWE Hall of Fame 2020 odbędzie się w czwartek 2 kwietnia 2020 roku w Amalie Arenie.

» WWE Hall of Famer Booker T w najnowszym odcinku swojego podcastu wypowiedział się na temat Luke’a Harpera, którego chciałby zobaczyć w New Japan Pro Wrestling:

“Wyłącznie ja uważam, że on jest utalentowany? Wiem, że Luke Harper, to Stan Hansen. Widzę Japonię wypisaną na twarzy tego dzieciaka. Widzę go w New Japan Pro Wrestling. Myślę, że będzie tam pracował przez wiele, wiele lat, otrzymując zapłatę za długie, długie pojedynki, ponieważ w Japonii uwielbiają dużych facetów z Ameryki. Luke Harper ma za sobą świetną karierę i myślę, że może zarobić więcej pieniędzy niż będą w WWE. Jeśli Luke okaże się być Stanem Hansenem, to będzie mógł zarobić mnóstwo pieniędzy w Japonii. Po prostu widzę, że wszyscy w Japonii piszą o nim”.