Prince Victor po zwycięskim debiucie na gali MZW Revolution, Zapowiedź dzisiejszego odcinka SmackDown Live, Co wydarzy się po zejściu SmackDown Live z anteny?, Bilety na styczniowe tapingi WWE NXT wkrótce w sprzedaży, Steve Austin na temat fenomenu Jamesa Ellswortha

» Jeden z naszych redaktorów przeprowadził krótki wywiad z Princem Victorem, który wypowiedział się na temat swojego debiutu w federacji Maniac Zone Wrestling:

Mateusz Polak: Zadebiutowałeś w federacji Maniac Zone Wrestling podczas gali Revolution w starciu z SkullEvilem i Stanisławem Van Dobroniakiem. Ku zaskoczeniu fanów MZW odniosłeś zwycięstwo w tym starciu. Co możesz nam opowiedzieć na temat swojego debiutu? Jaka była twoja reakcja po zwycięstwie na tej gali? Jakie są twoje plany na przyszłość?

Prince Victor: Cóż, to była ogromna przyjemność zawalczyć z kimś takim jak SVD i SkullEvilem. Nigdy wcześniej nie byłem tak podekscytowany. Marzyłem o tym by pokazać się publice MZW z jak najlepszej strony no i myślę, że mi się udało.
Cel na przyszłość…następna gala MZW. Droga na szczyt jest dłuuuga, więc trzeba zacząć się wspinać!

Mateusz Polak: Dlaczego wybrałeś MZW?

Prince Victor: Ciężko powiedzieć. Treningi w DDW / KPW zawsze przynosiły dużo wiedzy i były mega przydatne. Jestem wdzięczny ludziom z Gdańska za wprowadzenie mnie do pro wrestlingu. Mimo tego chyba jednak bardziej w duszy gra mi kolor zielony.

» Dziś o godzinie 21:00 w Glasgow w Szkocji odbędzie się odcinek WWE SmackDown Live. Poniżej przedstawiamy punktową zapowiedź wydarzeń jakie mogą wydarzyć się dziś w Glasgow. Wyniki z niebieskiej tygodniówki będą aktualizowane na naszej stronie na bieżąco:

#1 Czy Dolph Ziggler wypowie się na temat starcia z Samim Zaynem, do którego dojdzie na Survivor Series?
#2 Czy Becky Lynch obroni pas kobiet w starciu z Alexą Bliss?
#3 W jaki sposób Dean Ambrose postara się zdobyć przewagę nad AJ Stylesem?
#4 Czy kolejne pojedynki zostaną dodane do karty walk na Survivor Series?

Warto dodać, że w dark matchu tuż po zejściu SmackDown Live z anteny otrzymamy starcie z udziałem Deana Ambrose’a i AJ Stylesa(c) o WWE Championship.

» 5 stycznia 2017 roku w Full Sail University rozpocznie się nagrywanie tapingów WWE NXT. Bilety na to wydarzenie trafią do sprzedaży w najbliższy piątek.

» WWE Hall of Famer Steve Austin udzielił wywiadu dla strony PWTorch.com, w którym wypowiedział się na temat sytuacji związanej z Jamesem Ellsworthem:

”Ma powierzone zadanie, które wykonuje bardzo dobrze. To może wydać się ciekawe…Podoba mi się, to co robi. Na Monday Night RAW i SmackDown Live James Ellsworth wykonał świetną robotę, ale porozmawiajmy o poważnych rzeczach”.