MZW News: Letni Obóz, Champions War III, Shadow w Niemczech, “Marzenie Wrestlera”

» Emocje po gali MZW Beatdown II we Wrocławiu już dawno opadły, czas więc najwyższy przypomnieć sobie o Maniac Zone Wrestling, które już wkrótce powraca do Głuchołaz. W niedługim czasie odbędzie się tam trzecia już edycja gali Champions War, zaś w dniach 17-23 lipca Szkoła Pro-Wrestlingu MZW rozpocznie swój coroczny Obóz Letni. Jak możemy dowiedzieć się z fan page’a, tym razem uwaga będzie skupiona nie tylko na przyszłych gwiazdach ringu, ale i na osoby pragnące zostać sędzią lub managerem.

» Wracając zaś do najbliższej gali, jej plakat możecie zobaczyć po prawej stronie naszego portalu. Widnieje na nim obecny mistrz MZW Shadow, który będzie bronił swojego tytułu w walce typu No DQ Match z Asmundem, a także mistrzowie MZW Tag Team Storm Riders. Ci z kolei zawalczą z niemiecką drużyną Catch Connection. Pełna karta walk poniżej:

Galę poprowadzą Tomasz Warchoł oraz debiutancko Jędruś Bułecka, zaś sędzią całego eventu będzie Kral Slova Kuba.

Więcej szczegółów poznacie z pewnością na oficjalnej stronie wydarzenia.

» A, już dzisiaj w Niemczech odbędzie się gala Next Step Wrestling Open Air 2017. Wystąpi na nim reprezentant Polski a zarazem obecny mistrz MZW Shadow. Na tym samym evencie wystąpią także takie gwiazdy jak Ilja Dragunov, Da Mack, czy Marius Al-Ani.

» Wielkimi krokami zbliża się także premiera filmu dokumentalnego o życiu najbardziej doświadczonego polskiego wrestlera – Jędrusia Bułecki. Kamery śledziły jego poczynania od 2013 roku zarówno w życiu prywatnym, jak i wtedy, kiedy poświęcał się swojej pasji. Dwa pierwsze zwiastuny możecie znaleźć pod tym linkiem: https://www.facebook.com/marzeniewrestlera/.