MZW News: Informacje o sobotniej gali we Wrocławiu

Już jutro (tj. 18.02.17 r.) we wrocławskim Domie Kultury Bakara odbędzie się gala MZW Beatdown II organizowana przez polską organizację Maniac Zone Wrestling.

Dla Wrocławia będzie to pierwsza profesjonalna gala wrestlingu. Jak zostaliśmy poinformowani – wszystkie bilety zostały wyprzedane, a to oznacza, że sala wypełniona będzie fanami wrestlingu z całej Polski.

Do stolicy Dolnego Śląska zjadą się wrestlerzy m.in. z takich krajów jak Niemcy, czy Czechy. Oczywiście nie zabraknie także mistrza MZW, jednego z najbardziej utalentowanych wrestlerów w Polsce – Shadowa. W walce wieczoru podejmie on Franza Engela, gwiazdę Next Step Wrestling oraz zawodnika zaliczającego coraz większą ilość występów w Westside Xtreme Wrestling.

Oprócz tego pojedynku w akcji zobaczymy również Jędrusia Bułeckę, SkullEvila, Ricka Baxxtera, The Grannatica, Hexię, Marcusa Monere, Asmunda, Stanisława Van Dobroniaka, czy Dynamite Dave’a.

Całą kartę walk możecie zobaczyć poniżej:

Oficjalnie nie są to wszystkie walki. Oprócz tych zapowiedzianych dotychczas, mają odbyć się jeszcze dwie inne.

Dla każdego kto zakupił bilet VIP i Premium, MZW przygotowało specjalną kartę pamiątkową. Dodatkowo po gali na kartach będzie można dostać autografy wrestlerów. Na wspólne zdjęcia również rzecz jasna znajdzie się czas 🙂

Organizacja napisała na Facebooku informacje organizacyjne:

Zapraszamy do Klubu Bakara o godzinie 18:30, prosimy o punktualność, ponieważ o godzinie 19stej nie będziemy już wpuszczać na show!
Kolejna sprawa to bilety, nie musicie ich mieć wydrukowanych, będzie lista i na podstawie dowodu tożsamości będą wpuszczane osoby.
Miejsca zajmujemy w wybranych rzędach w zależności od zakupionego rodzaju biletu, nie ma numeracji w rzędach, więc kto pierwszy ten lepszy…

Jeśli chodzi o reprezentację MyWrestling to finalnie we Wrocławiu zjawimy się w 3-osobowym składzie. Jeśli ktoś chciałby do nas dołączyć, to siedzimy w rzędach Premium 😉 Dla tych, których jednak na gali zabraknie, przyszykujemy obszerną relację. Na pewno będzie to relacja pisemna i najprawdopodobniej także audio w jednym z odcinków MW-Studio. Dodatkowo postaramy się także zorganizować kilka wejść live na Facebooku, dlatego jutro po godzinie 14:00 możecie spodziewać się pierwszych transmisji. Śledźcie nasz fan page, a dla tych, którzy będą na gali, DO ZOBACZENIA! 🙂