Powrót WWE do UK, Konnan pojawi się na najbliższym Dynamite i Montez Ford przechodzi operację

» WWE poinformowało o powrocie live eventów w Wielkiej Brytanii. Zaplanowane są 4 live eventy w Wielkiej Brytanii od 19 września do 22 września tego roku. Gdzie są te show ?

  • 19 września (niedziela): Utilita Arena w Newcastle
  • 20 września (poniedziałek): O2 Arena w Londynie
  • 21 września (wtorek): Motorpoint Arena w Cardiff
  • 22 września (środa): SSE Hydro w Glasgow

Będa to live eventy Smackdown, które nie będą transmitowane na żywo.

» Na sobotnim odcinku AEW Dynamite ujrzymy konfrontację pomiędzy Tullym Blanchardem, a powracającym do AEW Konnanem. Konnan ostatni raz w AEW pojawił się w trakcie Stadium Stampede na Double or Nothing 2021, kiedy to pomógł Santanie i Ortizowi w segmencie z FTR i właśnie Tullym Blanchardem.

Informacje o pojawieniu się Konnana przekazał sam Tony Khan w trakcie Busted Open Radio.

» Montez Ford w tym tygodniu przeszedł operację. Monteza nie widzieliśmy od kilku tygodni na Smackdown, po tym jak Otis go storylinowo kontuzjował. Według storyline’u Montez ma częściowe złamanie żeber i rozdartą chrząstkę międzyżebrową.

Montez na twitterze opublikował zdjęcie jego na łózku szpitalnym z jego dzieckiem obok. Żona Monteza, czyli Bianca Belair na The Bump poinformowała o tym, że Montez odpoczywa w domu z powodu złamanych żeber i nie doznał żadnej dodatkowej kontuzji z rąk Otisa. Samą operację Montez przeszedł w ostatni czwartek. Życzymy Montezowi szybkiego powrotu do zdrowia.