Powrót turnieju King Of The Ring do WWE, Finn Balor chce stworzyć drużynę z AOP, Lio Rush obchodzi swoje urodziny

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że w przyszłym roku do telewizji powróci turniej King Of The Ring, który był niemal prowadzony corocznie od 1985 do 2002 roku. Po 2002, turniej został wycofany i przywrócono go w 2006 jako ekskluzywny event dla brandu SmackDown. Turniej powrócił dla wszystkich członków głównego rosteru w 2008, 2010 i 2015. WWE wydało DVD związane z najlepszymi momentami z King of the Ring w 2011.

Cieszycie się z powrotu turnieju do WWE? Jak myślicie, który z zawodników może się wypromować podczas tego wydarzenia?

» WWE RAW Superstar Finn Balor udzielił wywiadu dla UK Insider, w którym wypowiedział się na temat The Authors Of Pain stwierdzając, że jego zdaniem byli mistrzowie tag teamowi NXT są odpowiednimi osobami i powinni wkrótce dołączyć do Balor Club, ponieważ chciałby stworzyć z nimi drużynę, która z pewnością zarówno na RAW jak i SmackDown siałaby spustoszenie.

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

A czy wy macie podobne zdanie co były mistrz WWE Universal?

» W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzi NXT Superstar Lio Rush, o którym w ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno ze względu na incydent związany również także z Emmą, która niedawno została zwolniona przez WWE.

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

Czego mu życzycie? Myślicie, że w przyszłości będzie gwiazdą federacji?