Powrót The Shield? Stan zdrowia Sheltona Benjamina, ROH World Champion o swojej przyszłości, Drugi turniej tag team classic? Gale NXT TakeOver, Chavo Guerrero na temat gwiazd w Lucha Underground, Były mistrz NCAA w WWE?

» Według plotek internetowych wynika, że na jednej z gali WWE PPV Survivor Series bądź Royal Rumble dojdzie do zjednoczenia The Shield, czyli trójki wrestlerów aktualnie występujących w roli babyfaceów, a są nimi:
Roman Reigns, Seth Rollins i Dean Ambrose. Jak na złość żaden z nich obecnie nie posiada tytułu.

» Portal Wrestling Observer Newsletter donosi, że 7 września 2016 roku Shelton Benjamin przeszedł operację naprawy jednego z czterech mięśni znajdujących się w barku. Kontuzja ta uniemożliwiła Sheltonowi powrót do WWE SmackDown tego lata, ale wszystko wskazuje na to, że po wyleczeniu urazu dołączy do WWE. Czas rehabilitacji powinien trwać około sześciu miesięcy.

» ROH World Champion Adam Cole wypowiedział się na temat swojej przyszłości:

”Moim głównym celem na ten rok jest bycie jak najlepszym w federacji New Japan Pro Wrestling, która jest zbyt duża by móc nazwać ją niezależną. Od momentu mojej przygody z wrestlingiem, głównym celem było bycie częścią czegoś wielkiego w Japonii. Po dołączeniu do Bullet Club moja pozycja znacznie się polepszyła i liczę na, to że w przyszłym roku nadal będę występował dla dwóch największych federacji na świecie jakimi są: Ring of Honor oraz New Japan Pro Wrestling”.

» Wszystko wskazuje na, to że po raz drugi w historii WWE zostanie zorganizowany turniej Dusty Rhodes Tag Team Classic. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się ten turniej. Warto dodać, że zwycięzcami inauguracyjnego turnieju byli Samoa Joe i Finn Balor.

» Jedna z gal WWE NXT TakeOver prawdopodobnie odbędzie się w Madison Square Garden. Natomiast już 19 listopada w Air Canada Center odbędzie się gala zatytułowana ”TakeOver: Toronto”.

» Były WWE & WCW Superstar Chavo Guerrero niedawno udzielił wywiadu w podcaście The Ross Report, w którym wypowiedział się na temat gwiazd w Lucha Underground:

”W federacji LU jest wielu utalentowanych wrestlerów. Pierwszy sezon udowodnił wszystkim, że jesteśmy w stanie konkurować z największymi federacjami pod tym względem. Sexy Star wywodzi się z federacji AAA i posiada to coś w sobie co jest potrzebne do bycia gwiazdą. Posiadamy również wielu facetów, których domeną jest styl Lucha Libre i staramy się ich również nauczyć naszego amerykańskiego stylu, gdyż jak wiemy, to się głównie liczy w Ameryce”.

» Dwukrotny NCAA Heavyweight Champion Nick Gwiazdowski był obecny na gali WWE PPV BackLash i wszystko wskazuje na, to że profesjonalny zapaśnik otrzyma propozycję kontraktu od federacji World Wrestling Entertainment.