Powrót Harpera coraz bliżej, Push dla niedocenianej gwiazdy WWE, Ogromna walka na NXT TakeOver przed Royal Rumble, Rewanż Lesnara z Ortonem

» Coraz głośniej mówi się o powrocie Luka Harpera po jego kontuzji. WWE dodało tego zawodnika do kilku live eventów spod szyldu RAW. Możemy spodziewać się, że oznacza to jego przypisanie do rosteru czerwonej tygodniówki. Harper zapowiedziany jest na live eventy w Chile, Peru oraz w Ekwadorze, które odbędą się 5-8 października i zastąpi w nich Jacka Swaggera, który został przeniesiony na SmackDown. Przeciwnikiem Luka Harpera będzie Sami Zayn.

» Pojawiły się także plotki mówiące o prawdopodobnym solowym pushu dla Bray’a Wyatta. Pomimo, tego iż zawodnik ten zdaje się być niedoceniany przez oficjeli WWE, o czym świadczyć mogą  liczne porażki jego porażki. Według plotek, ciężka praca Wyatta nie pozostała niezauważona i WWE szykuje dla Braya dużą walkę na WrestleManii 33. Wśród potencjalnych rywali wymienia się The Rocka, powracającego Finna Balora lub Triple H’a. Jeśli te plotki mają się potwierdzić, to prawdopodobnie już niedługo zobaczymy Wyatta wygrywającego walki z poważnymi rywalami na kolejnych galach PPV.

» Niedawno ogłoszone zostało, że każda gala z “wielkiej czwórki PPV” będzie miała swoją galę NXT TakeOver. W tym roku mieliśmy już gale TakeOver towarzyszące WrestleManii oraz SummerSlam. Krążą pogłoski, że WWE planuje także TakeOver towarzyszące Royal Rumble. Co więcej, w planach jest podobno NXT Royal Rumble match, w którym zasady miałyby być takie same jak w pierwotnym Royal Rumble matchu, zaś uczestniczyłoby w nim 20 gwiazd wyłącznie z NXT. Na szali byłby prawdopodobnie title shot na NXT Championship na NXT TakeOver przed WrestleManią 33.
» Podczas wczorajszego live eventu WWE w Chicago, został zapowiedziany powrót federacji do tego właśnie miasta. Następna gala WWE w Chicago odbędzie się 27 grudnia i będzie to ostatni taping TV  w bieżącym roku. W Allstate Arenie zostanie nagrane zarówno RAW jak i SmackDown Live.

» Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z wspomnianego powyżej live eventu w Chicago, uchwyconych przez fanów:

» Podczas gali doszło do rewanżowego starcia Brocka Lesnara z Randym Ortonem i ponownie zwycięzcą został Brock Lesnar. Pojedynek odbył się w stypulacji NO DQ, co wykorzystał The Viper, atakując rywala wielokrotnie krzesłem, jednak to nie powstrzymało Brocka przed wykonaniem F5 i pokonaniem czysto Ortona.

» Gwiazda NXT Tommaso Ciampa odbędzie swój ostatni występ dla niezależnej federacji. Będzie to pojedynek przeciwko Zackowi Sabre Jr. na gali PROGRESS Wrestling w Londynie. Ciampa rozmawiał ostatnio z WWE.com i co ciekawe powiedział, że jego pierwszym celem w WWE nie jest zdobycie Cruiserweight Championship a wygranie NXT Tag Team Championship wraz z Johnnym Gargano. Stwierdził, że chcą oni przyczynić się do jeszcze większego wzrostu NXT i to jest właśnie ich celem.

» Najnowsze WWE Fury skupia się na 17 najbardziej dewastujących Pedigree od Triple H’a:

» Ostatnia krótka zapowiedź WWE Clash of Champions, które odbędzię się już dziś w nocy: