Paul London na temat dywizji Cruiserweight na RAW, Timothy Thatcher robi sobie przerwę, Snickers głównym sponsorem WrestleManii 33, Czy Chris Jericho poniesie konsekwencje za ingerencję?, Brock Lesnar i Goldberg dziś na RAW?

» Były WWE Superstar Paul London, który ostatni pozdrowił czytelników MyWrestling udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat dywizji Cruiserweight Classic:

”Myślę, że to bardzo dobre posunięcie ze strony WWE. Występ trzydziestu dwóch wrestlerów dał możliwość obejrzenia wszystkich najlepszych cruiserweightów z całego świata. Kilku uczestników turnieju Cruiserweight Classic spisało się świetnie co za owocowało kontraktem z federację”.

» Zarówno Brock Lesnar, Paul Heyman jak i Bill Goldberg nie pojawią się dziś w Charlotte na Monday Night RAW. Z tego co nam wiadomo, to Brock Lesnar zapowiedziany jest na live event, który odbędzie się 3 grudnia w Mexico City.

» Mistrz Evolve Timothy Thatcher poinformował, że został wycofany z grudniowych eventów EVOLVE w wyniku doznania poważnego wstrząśnienia mózgu. Mistrz prawdopodobnie powróci do federacji pod koniec stycznia w przyszłym roku.

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że po raz kolejny Snickers będzie głównym partnerem WrestleManii 33, która odbędzie się 2 kwietnia 2017 roku w Orlando.

» Generalny Manager Monday Night RAW Mick Foley za pośrednictwem Twittera wyjawił, że dziś w Charlotte będziemy świadkami rozwiązania kwestii dotyczącej ingerencji Chrisa Jericho podczas zeszłotygodniowej walki wieczoru: