Kiedy powróci John Cena?, Jeff Hardy o gimmicku Broken, Adam Jones na Extreme Rules, Scott Steiner na Slammiversary

» WWE SmackDown Live Superstar John Cena pojawi się 9 czerwca w “The Tonight Show with Jimmy Fallon”, gdzie będzie promował nowy sezon American Grit. Warto także wspomnieć o tym, że były mistrz WWE powróci do WWE TV za niespełna miesiąc:

» Były RAW Tag Team Champion Jeff Hardy wystąpił w najnowszym odcinku podcastu Talk Is Jericho, w którym wypowiedział się na temat gimmicku Broken:

”Na obecną chwilę z nikim nie rozmawialiśmy na temat wprowadzenia gimmicku Broken do WWE. W momencie, kiedy podpisywaliśmy kontrakt z federacją także nie było żadnych rozmów w sprawie gimmicku Broken, ponieważ wspólnie z Mattem chcemy stworzyć coś nowego w WWE. Jednak w pewnym momencie chciałbym spróbować się w starym gimmicku”.

» Podczas niedzielnej gali WWE PPV Extreme Rules na widowni pojawił się zawodnik Baltimore Orioles, czyli Adam Jones, który był ubrany w strój Virgila:

» Federacja Impact Wrestling za pośrednictwem Twittera opublikowała materiał promujący pojedynek z udziałem Scotta Steinera, Josha Mathewsa oraz Josepha Parka i Jeremyego Borasha, do którego dojdzie podczas Slammiversary: