Potencjalny Spoiler: Wielkie nazwiska pojawią się na TakeOver w Filadelfii?

W Philly Today pojawiła się informacja dotycząca gwiazd takich jak: Ethan Carter III, Candice LaRae, Ricochet oraz WWE Hall of Famer Shawn Michaels, które najprawdopodobniej wezmą udział w specjalnym odcinku TakeOver.

W zeszłym miesiącu podczas nagrywania tapingów Impact Wrestling dowiedzieliśmy się o zakończeniu współpracy Ethana Cartera III z Impact Wrestling, a następnie sam zawodnik anulował wszystkie dotychczas zapowiedziane swoje występy na scenie niezależnej co wywołało różne spekulacje dotyczące jego ponownego dołączenia do World Wrestling Entertainmet.

W zeszłym tygodniu federacja WWE ogłosiła podpisanie kontraktu z Ricochetem oraz Candice LaRae. Utalentowana wrestlerka jest żoną Johnny’ego Gargano, który w walce wieczoru stanie przed szansą na zdobycie WWE NXT Championship, a jego rywalem będzie obecny mistrz Andrade ”Cien” Almas i być może dojdzie do konfrontacji z udziałem dwóch kobiet.

Shawn Michaels pełni rolę trenera WWE NXT i nie wiadomo, czy pojawi się on w telewizji jednak na pewno możemy spodziewać się go na backstage’u.