Podsumowanie Tygodnia WWE 23.10-29.10.2017

I. Inwazja na RAW!

Na Survivor Series dojdzie do walk pomiędzy RAW i Smackdown, w tym tygodniu GM RAW Kurt Angle miał zamiar ogłosić członków teamu czerwonego brandu jednak przerwał mu nieoczekiwanie Shane McMahon, który przyprowadził ze sobą zawodników niebieskiej tygodniówki. Shane i jego „Armia” przeszła kulisami RAW atakując każdą napotkaną osobę, jak odniesie się do tego Kurt Angle? Zobaczymy!SmackDown continues the hunt for Team Red Superstars.

II. Starcia na Survivor Series.

Podczas ostatniego RAW poznaliśmy część pojedynków jaka będzie miała miejsce na najbliższym PPV w którym to siły RAW zmierzą się z siłami Smackdown. Na Survivor Series ujrzymy pojedynki:

  • team RAW vs team SD – elemination match
  • WWE Champion Jinder Mahal vs Universal champion Brock Lesnar
  • RAW womens champion Alexa Bliss vs Smackdown Womens champion Nataly
  • Intercontinetal champion The Miz vs U.S champion Baron Corbin
  • Team kobiet RAW vs Team kobiet Smackdown

Który pojedynek według was zapowiada się najciekawiej? Podobny obraz

III. Team Smackdown na Survivor Series.

W tym tygodniu na Smackdown poznaliśmy informacje na temat uczestników walk teamowych, wśród kobiet poznaliśmy liderkę, którą została Becky Lynch, natomiast wśród mężczyzn Randy Orton pokonał Samiego Zayna i stał się pierwszym członkiem męskiego teamu. Kevin Owens za tydzień stanie przed szansą dołączenia do Vipera, jednak przed tym musi pokonać Shinsuke Nakamurę.

Znalezione obrazy dla zapytania wwe smackdown shinsuke nakamura vs kevin owens

 

IV. Fala zwolnień w WWE.

W weekend WWE ogłosiło że z federacją pożegnał się Darren Young, Summer Rae i Emma. Warto zauważyć, że Summer nie widywaliśmy od dawna w WWE TV natomiast Darren właśnie wyleczył kontuzję i  pojawiał się na hosue showach a Emma na bieżąco pojawiała się w tv i była aktywną zawodniczką, więc może dziwić pożegnanie Australijki.Znalezione obrazy dla zapytania emma wwe