Podsumowanie tygodnia WWE 16.10-22.10.2017

I. Mahal rzuca wyzwanie Bestii.

Jinder Mahal po kolejnej obronie pasa na gali Hell in a Cell postanowił pójść o kolejny krok i tym razem rzucił wyzwanie mistrzowi WWE Universal Brockowi Lenarowi do walki na WWE Survivor Series. Czy bestia przyjmie wyzwanie mistrza WWE? Dowiem się już na najbliższym RAW!... The Modern Day Maharaja, Jinder Mahal!

II.Enzo ponownie mistrzem!

TLC przyniosło nam dużo emocji, oraz nowego mistrza Cruserweight. Enzo Amore po nieczystym ataku na oko Kalisto przypiął mistrza i po raz drugi zdobył pas Cruserweight..... and reclaims the WWE Cruiserweight Championship!

III. Shane McMahon powraca!

Na Hell in a Cell doszło do walki Kevina Owensa z Shanem McMahon, Kanadyjczyk wygrał pojedynek dzięki pomocy swojego przyjaciela Samiego Zayna. Shane upadł ze szczytu klatki na stolik komentatorski i od tamtej pory nie widzieliśmy go na niebieskiej tygodniówce, jednak już za tydzień będziemy świadkami powrotu McMahona, który skonfrontuje się z Owensem i Zaynem.WWE Photo

IV.Rewanż Zigglera.

Bobby Rood po nieczystym przypięciu odniósł zwycięstwo na gali Hell in a Cell w starciu z Dolphem Zigglerem, w tym tygodniu panowie ponownie stawili sobie czoła, lecz tym razem sytuacja się odwróciła gdyż to Dolph pokonał Rooda po roll-upie. Zakończenie tego pojedynku może wskazywać że już niedługo  panowie ponownie zmierzą się ze sobą w niedalekiej przyszłości

V. Udany powrót Kura Angle do ringu.

Nieoczekiwanie w czwartek otrzymaliśmy wiadomość że Roman Reigns nie jest w stanie stawić się na gali TLC, a jego miejsce zajmie powracający po 11 latach do ringu GM RAW Kurt Angle. WWE Hall of Famer mimo tego że w połowie walki opuścił ring przy pomocy lekarzy to powrócił na arenę i pomógł w zwycięstwie The Shield.  Angle, Ambrose and Rollins are victorious!