Podsumowanie tygodnia WWE 10-19.02.2017

I. Elimination Chamber.

W ubiegłą niedzielę odbyła się gala PPV Elimination Chamber, podczas tej gali poznaliśmy aż dwoje nowych mistrzów. Naomi pokonała Alexę Bliss i zdobyła pas WWE womens, natomiast Bray Wyatt pokonał 5 rywali w Elimination Chamber matchu i został nowym mistrzem WWE.

... but Wyatt catches Styles in mid-Phenomenal Forearm to deliver Sister Abigail and capture the WWE Championship.

II. Koniec Jeri-KO

Na RAW doszło do niespodziewanej sytuacji, Kevin Owens odwrócił się od swojego przyjaciela Chrisa Jericho. Chris zorganizował festiwal przyjaźni na którym chciał podziękować Kevinowi za wspaniałą przyjaźń lecz w zamian za to został zaatakowany i odwieziony do szpitala.

III. Nowa mistrzyni na RAW!

W tym tygodniu nie tylko na PPV oglądaliśmy zmianę pasów mistrzowskich, na RAW Bayley przy małej pomocy Sashy Banks pokonała Charlotte, tym samym spełniła swoje marzenie z dzieciństwa i została nową mistrzynią kobiet na RAW.

She achieved her childhood dream.

IV. Theodore Long w Hall of Fame.

Były GM Smackdown Theodore Long jest kolejną osobą która dołączy do grona Hall of Fame. Long to wieloletni GM Smackdown, który zaczynał w WWE jak sędzia, w 2012 roku przestał pełnić role menagera a parę miesięcy później zniknął z TV.Znalezione obrazy dla zapytania wwe theodore long

V. Śmierć legend wrestlingu.

W tym tygodniu doszły nas smutne wieści o śmierci 3 legend WWE.  W piątek zmarł George ” The Animal” Steel, który w 1995 dołączył do Hall of Fame. Tego samego dnia ze świata odeszła Nicola Bass znana z występów w WWE i ECW a następnie otrzymaliśmy wiadomość o śmierci Ivana Koloffa.

Znalezione obrazy dla zapytania george animal steele