Pierwsza walka w karcie WWE Day 1 oficjalnie zapowiedziana, Fatalna oglądalność IMPACT! Wrestling, Bryan Danielson w nowym gimmicku na AEW Dark?

» Po wczorajszym Monday Night RAW, znamy już pierwszą walkę w karcie nowego PPV od WWE – Day 1. Jest to starcie o główny tytuł czerwonego brandu. Broniący mistrzostwa, Big E zmierzy się w Triple Threat Matchu z Sethem Rollinsem oraz Kevinem Owensem. Gala odbędzie się 1 stycznia nowego roku.

» Transmisja ostatniego odcinka IMPACT! Wrestling odbyła się w Święto Dziękczynienia, które jak wiadomo, w Stanach Zjednoczonych obchodzone jest bardzo hucznie. Co za tym idzie, znacząco ucierpiały ratingi telewizyjne. Tygodniówkę na AXS TV obejrzało zaledwie 48,000 widzów. Poniekąd ma to też związek z tym, że nie był to standardowy odcinek IMPACT!, a edycja spod znaku „WrestleHouse 2”. Dla porównania wcześniejszy odcinek obejrzało 129,000 widzów.

» Już dzisiejszej nocy na YouTube kolejne wydanie AEW Dark, a w nim między innymi:

  • Adam Cole vs Anthony Greene
  • Tony Nese vs D’Marceo James
  • Ethan Page vs Fuego Del Sol
  • The Varsity Blonds vs Aaron Solo & Nick Comoroto
  • Shawn Spears & Wardlow vs Bear Country

W akcji zobaczymy też Santanę & Ortiza, Leylę Hirsch, Matta Hardy’ego, Ryo Mizunami, Alana Angelsa oraz debiutującego Infinito. Co ciekawe, jest to zamaskowana postać, w którą najprawdopodobniej wciela się ktoś z rosteru AEW. Fani spekulują, że może być to Bryan Danielson, gdyż dostrzegli niemal te same rysy dłoni. Pozostaje nam czekać na więcej wskazówek.