Peter Rosenberg powraca do WWE, Powód nieobecności Lany na RAW, Nowy zespół komentatorski WWE NXT UK

» Peter Rosenberg oficjalnie powróci do federacji World Wrestling Entertainment, w której będzie pracował przy kickoffach poprzedzających główne gale WWE PPV. Najprawdopodobniej Peter będzie częścią niedzielnej gali PPV Elimination Chamber.

» Wygląda na, to że powodem nieobecności Lany na WWE RAW w Brooklynie było tworzenie nowego projektu z udziałem doświadczonego aktora Bruce’a Willisa. Portal The Wrestling Observer Newsletter wyjawił, że wrestlerka w przeszłości miała okazję wystąpić w kilku mniejszych filmach. Nie zostało potwierdzone, w czym wystąpi Lana, ale wiemy, że Bruce przebywa w Atlancie, gdzie prowadzone się zdjęcia oraz nagrania do filmu “Run of The Hitman”, który opowiada historię zabójcy tracącego córkę po opuszczeniu swojego kraju.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I’m a deadly assassin ….. @fashionnova #fashionnovapartner

Post udostępniony przez CJ Perry (@thelanawwe)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Do you believe I’m the baddest assassin in the galaxy?⬇️ My super power is that the world underestimates everything I can do …..

Post udostępniony przez CJ Perry (@thelanawwe)

» Przed rozpoczęciem wczorajszego tapingu WWE NXT UK w Coventry dowiedzieliśmy się, że Andy Shepherd oraz Nigel McGuinness będą tworzyć nowy zespół komentatorski. Warto nadmienić, że wcześniej w NXT UK mogliśmy oglądać Toma Phillipsa, a także Aidena Englisha. Natomiast Andy został zastąpiony przez Francesce Brown, która będzie pełnić rolę głównego spikera. Francesca pracowała wcześniej, jako gospodarz telewizyjnego show oraz aktorka.