Paul Ellering wysyła ostrzeżenie w kierunku mistrzów NXT TT, John Cena w programie Jimmy’ego Fallona, Co czeka nas w przyszłym tygodniu w NXT TV?

» W dniu wczorajszym rozpoczął się turniej Dusty Rhodes Tag Team Classic. W pierwszej rundzie The Authors of Pain pokonali TM61. W poniższym materiale wideo WWE Hall of Famer Paul Ellering stwierdził, że w NXT jest wiele głodnych drużyn tag teamowych, ale nikt nie jest głodniejszy od The Authors, a turniej jest możliwością do powrotu na szczyt. Na zakończenie Paul wysłał ostrzeżenie w kierunku obecnych NXT Tag Team Champions The Undisputed Era:

» Uczestnik niedzielnego Six Pack Challenge Matchu, John Cena pojawił się wczoraj gościnnie w programie NBC The Tonight Sho Starring Jimmy Fallon. Fallon gra Sarę, gwiazdę Teen Nicka:

Po zakończeniu rozmowy Fallon uczył Johna Ceny tańca, który zaprezentowała mu Madonna.

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE NXT odbędzie się kolejny Dusty Rhodes Classic Match, w którym The Street Profits zmierzą się z Heavy Machinery. W kolejnym potwierdzonym starciu The SAniTY zmierzą się z Tino Sabbatellim oraz Riddickiem Mossem. Także Pete Dunne będzie bronił WWE UK Championship w starciu z Adamem Colem.