Paige opowiada o swoim zdrowiu, Toni Storm chce dołączyć do WWE, Plakat promujący turniej WWE UK

» Była Divas Champion, Paige za pośrednictwem Instagrama wypowiedziała się na temat swojego aktualnego stanu zdrowia:

”Już to pisała, ale powtórzę jeszcze raz. Jestem szczęśliwa oraz zadowolona z mojego życia. Mimo, iż nie wszystko wyszło perfekcyjnie. Przeszkody sprawiły, że jestem silniejsza. W rok zrobiłam niesamowite postępy i nie sądziłam, że dotrę tak daleko. Czekajcie, aby zobaczyć, co przyniesie moja przyszłość!”.

» Toni Storm udzieliła wywiadu dla Fox Sports, w którym wypowiedziała się o chęci dołączenia do federacji World Wrestling Entertainment:

”W zeszłym roku przez około 10 dni przebywała w Orlando, gdzie przygotowywałam się do wywiadów. Byłam przerażona tym, jak wielkie jest WWE. Moim celem jest bycie częścią tej federacji i wiem, że kiedyś się tam dostanę, ponieważ wkładam całe serce w to co robię. Uwielbiam występować w Korakuen Hall w Japonii, tam mam moich przyjaciół, którzy są jak rodzina”.

» Poniżej przedstawiamy plakat promujący czerwcowy turniej WWE United Kingdom, który odbędzie się w Royal Albert Hall w Londynie. Na plakacie promującym zamieszczone zostały takie gwiazdy jak: Tyler Bate, Trent Seven, Pete Dunne, Adam Cole, Kyle O’Reilly oraz Roderick Strong.