Oglądalność NXT i Dynamite, Fani NBA zdumieni wyglądem Chrisa Jericho, Świąteczny prezent od MZW

» Wednesday Night Wars z tego tygodnia nie było typową bitwą AEW z NXT. Wszystko za sprawą rozgrywek NBA na TNT, przez które tygodniówka Dynamite musiała zostać wyemitowana z niemal 2-godzinnym opóźnieniem. Nie przeszkodziło to jednak federacji Tony’ego Khana odnieść korzystny wynik. Pomimo późnej pory i tego, że odcinek nie odbywał się na żywo, program zdołał przyciągnąć 775,000 widzów. Jest to wynik lepszy od WWE NXT, które na USA Network obejrzało 698,000 widzów. Dynamite pod szyldem “Holiday Bash” uplasowało się na 5 miejscu w rankingu Cable Top 150, z kolei NXT na miejscu 40.

» Pisaliśmy o rozgrywkach NBA na TNT. Co ciekawe, wiąże się z tym śmieszna historia. Tuż po zakończeniu meczu koszykówki, niektórzy widzowie nie przełączali telewizorów. Kiedy zobaczyli Chrisa Jericho byli zdumieni. Wielu z nich bowiem kojarzyło go tylko z WWE i zapamiętało zupełnie inaczej. Na Twitterze, nazwisko “Jericho” w Stanach Zjednoczonych przewijało się w tysiącach. “Co do diabła stało się z Chrisem Jericho?” – między innymi takie i podobne komentarze mogliśmy przeczytać od fanów NBA. No cóż, fakt faktem, popularny Y2J troszeczkę się zapuścił 😀

» 23 grudnia, w ramach świątecznego prezentu, polska organizacja – Maniac Zone Wrestling udostępniła na YouTube walkę pomiędzy Justinem Joy’em a Apollo Andersonem, która odbyła się w 2019 roku na gali MZW Project: 4. Możecie ją obejrzeć poniżej: