Obszerny wywiad z Chrisem Jericho na temat walki z Kennym Omegą, Z kim chciałby zmierzyć się Naomi?, Ember Moon o kulisach współpracy z Asuką

» Chris Jericho wystąpił gościnnie w podcaście Rolling Stone, w którym wypowiedział się na temat swojej motywacji odnośnie pojedynku z Kennym Omegą podczas Wrestle Kingdom 12:

”Najlepsze co może się przytrafić każdemu wrestlerowi jest fakt iż można występować w wielu federacjach. Od dawna mówię chłopakom, że w federacji WWE nie ma dobrej zabawy, gdyż trzeba działać tylko w jednej branży. Lepiej iść i sprawdzić co ciekawego może nas spotkać na scenie niezależnej. Wymyślcie własną nazwę oraz gimmick, który będzie wyróżniający się. Dotarcie do WWE zajęło mi prawie dziewięć lat. W przeszłości miałem okazję występować w Japonii oraz Meksyku, więc gdy nadszedł odpowiedni czas to rozpocząłem swoją przygodę z największą federacją na świecie. W tym okresie byłem wart wielu pieniędzy dzięki czemu WWE zarobiło na mnie grube miliony. Aktualnie pracuję w New Japan Pro Wrestling, a występ w Tokyo Dome jest prawie tak wielkim wydarzeniem jak występ w walce wieczoru na WrestleManii w 2018 roku. Wiem jak dobrym zawodnikiem jest Kenny Omega, ale czy jest wystarczająco dobry na mnie? Cóż to się dopiero okaże”.

» WWE Women & Total Divas Star Trinity znana jako Naomi wystąpiła gościnnie w podcaście Afterbuzz TV Total Divas Aftershow, w którym wypowiedziała się na temat wrestlerek, z którymi chciałaby wystąpić w jednym ringu:

Znalezione obrazy dla zapytania Naomi Lita Trish Stratus Melina

”Jestem pewna, że chciałabym zmierzyć się z kilkoma zawodniczkami występującymi w erze Attitude. Lita – jest niesamowita. Melina – jest osobą, która w znaczący sposób wpłynęła na moją decyzję odnośnie zostania wrestlerką. Trish – Kobieta zasługująca na znacznie większą szansę do zaprezentowania swoich umiejętności. Niestety w ich okresie kobiety nie były traktowane tak jak teraz”.

» NXT Women’s Champion Ember Moon udzieliła krótkiego wywiadu dla WWE.com, w którym wypowiedziała się na temat byłej mistrzyni Asuki:

Znalezione obrazy dla zapytania Ember Moon Asuka

”Dokładnie w tym samym dniu rozpoczęłyśmy swoją przygodę z WWE Performance Center. Nasze ścieżki były inne, ale zawsze w jakimś stopniu się przeplatały. Kiedyś podróżowałyśmy razem i zachęcałyśmy się do jeszcze cięższej pracy tylko po to, aby poprawić swoje umiejętności ringowe. Jestem jej wdzięczna za prestiż jaki dzięki niej ma NXT Women’s Championship i mam nadzieję, że godnie ją zastąpię w roli mistrzyni”.