Noam Dar mistrzem w ICW, Buddy Murphy o współpracy z Rollinsem i AOP, Paige opowiada o nowych pasjach

» WWE NXT UK Star Noam Dar zdobył ICW World Heavyweight Championship podczas wydarzenia 9th Annual Suare Go organizowanego przez Insane Championship Wrestling. W walce Noam Dar pokonał Steviego Boya, dzięki czemu zdobył swój pierwszy tytuł mistrzowski w firmie. Federacja ICW ogłosiła, że 21 marca na evencie Wrestling Experience mistrz będzie bronił tytułu w starciu z Wolfgangiem. Show odbędzie się 21 marca w Szkocji.

» Buddy Murphy niedawno dołączył do drużyny stworzonej przez Setha Rollinsa oraz The Authors of Pain. Wrestler wyjawił, że Seth zaproponował mu dołączenie do ich stajni:

“To, co widzicie jest całkiem realne, ponieważ bardzo szanuję Setha. Jestem jego naśladowcą, uczniem, czy jakkolwiek mnie można nazwać. Mogę się od niego wiele nauczyć. Praca u boku The Authors of Pain jest świetna, oni są dobrym tag teamem i razem tworzymy historię. Seth podszedł do mnie i byłem bardzo podekscytowany, że możemy coś nowego stworzyć. Wielokrotnie udowadniałem, że zasługuję na obecność w programie, więc to idealna okazja do pokazania się”.

» Była WWE Divas Champion Paige udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat chęci stworzenia czegoś swojego poza wrestlingiem:

“Uwielbiam być częścią rodziny FOX. Są niesamowici, uwielbiam robić tam show. Tęsknię za byciem na ringu, więc zaczęłam uczęszczać na kurs tańca, co było dla mnie zabawne. Chcę mieć możliwość spróbowania swoich sił w aktorstwie. Czuję, że naprawdę bym się w tym spełniła. Oczywiście uwielbiam, to co aktualnie robię i bez względu na, to czy zarządzam The Kabuki Warriors, czy pełnię funkcję GM SmackDown, czy jestem częścią Fox Family, chcę zrobić coś nowego, coś nie związanego z profesjonalnym wrestlingiem. Chcę zrobić coś, co nie ma nic wspólnego z wrestlingiem”.