NJPW G1 Climax Series, ROH Best in the World, Jeff Jarrett na temat GFW i CM Punka, Kontrakt Samoa Joe z WWE, Gwiazdy TNA w WWE? i wiele więcej!

* Poniżej przedstawiamy wszystkich uczestników NJPW G1 Climax Series:

Kazuchika Okada
AJ Styles
Hirooki Goto
Togi Makabe
Hiroyoshi Tenzan
Hiroshi Tanahashi
Yuji Nagata
Satoshi Kojima
Tetsuya Naito
Katsuyori Shibata
Shinsuke Nakamura
Toru Yano
Tomohiro Ishii
Yujiro Takahashi
Karl Anderson
Doc Gallows
Bad Luck Fale
Michael Elgin
Kota Ibushi
Tomoaki Honma

* Federacja New Japan Pro Wrestling podała informację dotyczącą tegorocznego turnieju G1 Climax 25, który rozpocznie się dnia 20 lipca a zakończy 16 sierpnia. Wśród japońskich gwiazd swoją obecność potwierdzili członkowie The Bullet Club Doc Gallows, Karl Anderson, IWGP Heavyweight Champion AJ Styles oraz Michael Elgin.

* 19 czerwca odbędzie się PPV ROH Best in the World. Poniżej prezentujemy zapowiedziane pojedynki:

– Mark Briscoe (w/ODB) vs Donovan Dijak (w/Truth Martini)
– NO DQ Match: The Addiction vs ReDRagon o ROH World Tag Team Championship
– Champion vs Champion: ROH World Jay Briscoe vs ROH World TV Jay Lethal (w/Truth Martini)
– ROH World Champion #1 Contender Match: Roderick Strong vs Moose vs Michael Elgin
– The Kingdom (Adam Cole, Michael Bennett, Matt Taven) w/ Maria Kanellis vs. Bullet Club (AJ Styles & Young Bucks)

* Jeff Jarrett wczoraj pojawił się w programie The Roman Show, w którym wypowiedział się na temat Global Force Wrestling, CM Punka oraz Owena Harta:

Rozwój Global Force Wrestling:
”Jak wiecie moja rodzina w profesjonalnym wrestlingu działa już od ponad 70 lat. Jedną z rzeczy jakich nauczyłem się od swojego ojca oraz dziadka podczas kariery jest, to że gdy naprawdę dążysz do czegoś to w końcu Ci się uda. Przyszły rok będzie rokiem GFW”.

CM Punk może pracować w GFW:
”CM Punk rozpoczął karierę jako zawodnik MMA. Nie podoba mi się to, że ktoś rozsiewa plotki dotyczące rosteru mojej federacji. Darzę CM Punka ogromnym szacunkiem, ponieważ osiągnął to co sobie wyznaczyć i zrealizował swoje marzenia, po przez dołączenie do MMA”.

Owen Hart zostanie włączony do WWE Hall of Fame:
”Ta decyzja została podjęta przez wspaniałego fachowca, prezesa WWE Vince’a McMahona. To czy Owen zostanie wprowadzony do WWE Hall of Fame nie ma znaczenia, ponieważ fani o nim pamiętają, rodzina o nim pamięta oraz w historii WWE również o nim pamiętają”.

* Kilka dni temu podaliśmy informację dotyczącą podpisania nowego kontraktu WWE z Samoa Joe. Z tego co wiemy, to jego występ 20 czerwca na zbliżającym się tapingu Ring of Honor w New York City nie został anulowany. Samoa Joe i AJ Styles zmierzą się z Danielsem i Kazarianem. Możemy również zauważyć, że Samoa Joe chciał częściej występować w Ring of Honor, ponieważ ta federacja niedawno podpisała umowę ze stacją telewizyjną Destination America co zmusiło władze WWE do podpisania z nim nowej umowy. Przedstawiciele ROH chcą aby Joe pojawił się na MCU Field Show w Brooklynie. Portal The Wrestling Observer informuje, że Samoa Joe będzie pojawiał się wyłącznie na galach NXT oraz Live Eventach aż do 31 sierpnia, ponieważ nowa umowa będzie realizowana dopiero od września.

* WWE Hall of Famer Howard Finkel obchodzi dziś 65 urodziny.
WWE Hall of Famer Mick Foley obchodzi dziś 50 urodziny.
Była TNA Knockout Taeler Hendrix obchodzi dziś 26 urodziny.

* 14 czerwca odbędzie się godzinny Money in the Bank Kickoff Pre-Show. Panel komentatorski zostanie wypełniony przez:
Renee Young, Bookera T, Corey’a Gravesa oraz Byrona Saxtona.

* Na oficjalnej stronie Global Force Wrestling pojawiła się informacja dotycząca żony Luke’a Gallowsa, czyli Amber Gallows a.k.a ”Amber O’Neil”, która w przyszłym tygodniu zostanie dodana do Grand Slam Tour. Na obecną chwilę nie wiemy w jakim z eventów weźmie udział.

* 25 maja 2015 roku podczas WWE Live Eventu Heath Slater pokonał Adama Rose’a, czyli odniósł pierwsze zwycięstwo w bieżącym roku.

* Urzędnicy World Wrestling Entertainment próbują dowiedzieć się, którym gwiazdą Total Nonstop Action wygasają kontrakty, ponieważ są zainteresowani podpisaniem kontraktu z kilkoma wrestlerami, którzy przynajmniej na razie zostaną włączeni do NXT.

* Jakiś czas temu w internecie pojawiła się informacja dotycząca rzekomym zainteresowaniem urzędników WWE byłym mistrzem TNA World Heavyweight AJ Styles’em. Przynajmniej do końca 2015 roku AJ będzie występował w federacji New Japan Pro Wrestling. Urzędnicy WWE zamierzają dołożyć wszelkich starań aby podpisać kontrakt ze Styles’em, ponieważ mają w tym jakiś bardzo poważny interes.