Niepewny występ Sashy Banks na SummerSlam, Sprzedaż towarów wyznacznikiem pushu w WWE?, Paul Logan powraca do telewizji WWE

» Sasha Banks nie pojawiła się w Footprint Center, przez co opuściła ostatni odcinek SmackDown on FOX przed SummerSlam. Z tego powodu pojawiają się spekulacje na temat nieobecności wrestlerki podczas PPV w Las Vegas, gdzie miała się zmierzyć ze SmackDown Women’s Champion Bianką Belair.

Jak wiadomo powyżej wspomniana dwójka miała rywalizować ze sobą podczas jednego z live eventów organizowanych przez WWE, ale do tego nie doszło. Z raportów publikowanych przez brytyjskie media wynika, że konfrontacja Sashy Banks ze SmackDown Women’s Champion Biancą Belair nie będzie miała miejsca na największej gali w lecie.

Według PWInsider.com Sasha Banks nie pojawiła się na SmackDown, a jej występ na PPV stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Warte uwagi jest to, że Sasha Banks opublikowała wpis na Twitterze, z którego wynika, iż aktualnie czuje się bezpiecznie i jest szczęśliwa z powodu wydarzeń, jakie miały miejsce w dzisiejszym dniu.

ZOBACZ TAKŻE >>> SPOILER! Wielki powrót do branży wrestlingowej podczas AEW Rampage!

» Przedstawiciele WWE bacznie przyglądają się sprzedaży towarów/merchandise podczas weekendu ze SummerSlam, co w przyszłości może okazać się czynnikiem decydującym o przyszłości niektórych bohaterów.

Andrew Zarian z The Mat Men Podcast zauważył, że sprzedaż towarów jest bardzo ważna i ważą się losy opętanej lalki Lilly należącej do Alexy Bliss. Na obecną chwilę nie wiadomo, ale plotki mówią o odegraniu kluczowej roli lalki w konfrontacji Bliss z Evą Marie. Do takiej walki dojdzie podczas SummerSlam.

» Federacja World Wrestling Entertainment potwierdziła, że Paul Logan powróci na poniedziałkowe Monday Night RAW, które odbędzie się w Pechanga Arenie w San Diego.

Paul to gwiazdor YouTube’a, osoba mająca wielki wpływ na media społecznościowe, gospodarz licznych podcastów, bokser oraz aktor. Logan będzie gościem programu Moist TV, którego gospodarzem jest John Morrison. Na obecną chwilę nie wiadomo, co oficjele WWE zaplanowali dla gwiazdora.

Paul pojawił się w narożniku Samiego Zayna podczas walki z Kevinem Owensem, która miała miejsce na WrestleManii 37.