Nie żyje ojciec Torrie Wilson, Nowa para w WWE, Kiedy powrócą Bray Wyatt i Sami Zayn?, Aktualizacja statusu Rey’a Mysterio względem WrestleManii 35

» Niestety zaczynamy od smutnej wiadomości, ponieważ Pro Wrestling Sheet donosi, że na początku tego tygodnia zmarł ojciec Torrie Wilson – Al Wilson. W latach 2002-2003, Al był zaangażowany w storyline z Dawn Marie. Torri, która dzisiejszej nocy zostanie wprowadzona do Hall of Fame napisała na Instagramie, że ten tydzień przyniósł jej ogromny ból w postaci nagłej straty i jeśli kogoś kochamy, nie czekajmy i powiedzmy to tej osobie.

» Plotki pojawiały się już od jakiegoś czasu, natomiast teraz możemy uznać je za prawdziwe – Charlotte Flair i Andrade zostali parą. Razem pojawili się już m.in. na czerwonym dywanie WWE’s Superstars For Hope oraz na czerwonym dywanie dzisiejszego WWE Hall of Fame.

» Jak informuje wiarygodne źródło, Bray Wyatt oraz Sami Zayn już wkrótce mają powrócić do WWE. Najprawdopodobniej nie stanie się to na WrestleManii 35, jednak niewykluczone, że obaj powrócą na przyszłotygodniowych tygodniówkach. Jak wiemy, zarówno Wyatt jak i Zayn pauzowali ze względu na poważne kontuzje.

» Według F4Wonline.com, status Rey’a Mysterio względem niedzielnej WrestleManii nie jest już zagrożony i zawodnik stanie do walki z Samoa Joe o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Zatem jak myślicie, czy zobaczymy nowego mistrza?