Niewyemitowana sytuacja z ostatniego SD Live, Były zawodnik WWE na zapleczu RAW, Urodziny obecnych i byłej gwiazdy WWE, Ankieta WWE do fanów

» Zapowiadana walka Tye Dillinger vs. Samoa Joe nie odbyła się podczas SmackDown Live, lecz na mediach społecznościowych otrzymaliśmy wideo sprzed rozpoczęcia gali, na którym Joe zaatakował Dillingera. O dziwo cała sytuacja nie została pokazana w TV, a jedynie na YouTube i stronie WWE.

» Były zawodnik WWE Chris Nowinski był na zapleczu podczas ostatniego RAW w TD Garden w Bostonie. Chris wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z Natalyą.

» WWE Universal Champion Brock Lesnar obchodzi dziś swoje 41 urodziny. Kontuzjowany Sami Zayn obchodzi 34 urodziny, a były WWE Tag Team Champion “Hurricane” Shane Helms obchodzi 44 urodziny.

» WWE zrobiło ankietę, w której zapytali się, który z pasów SmackDown według nich zmieni posiadacza na Extreme Rules. 38% fanów zagłosowało na mistrzynię SmackDown Women’s w walce Carmella vs. Asuka, 30% zagłosowało na SmackDown Tag Team Champions w walce The Bludgeon Brothers vs. Team Hell No, 21% na WWE United States Champion Jeff Hardy w walce z Shinsuke Nakamurą, a reszta na WWE Championa AJ Stylesa w walce z Rusevem.