Kolejny Hell in a Cell Match zapowiedziany, WWE w MSG, Najbliższy feud Dolpha Zigglera, Przyczyna przerwy Johna Ceny, Kontuzja Carmelli spowodowana botchem Evy Marie, Angielski komentarz NJPW PPV i wiele więcej!

» Na początek informacja odnośnie zbliżającej się gali WWE PPV – Hell in a Cell. Otóż federacja oficjalnie potwierdziła walkę pomiędzy Romanem Reignsem, a Bray’em Wyattem w Hell in a Cell Matchu! Pojedynek ten został początkowo zapowiedziany na ostatnim odcinku SmackDown, jednak WWE przez długi czas tego nie potwierdzało. Teraz jest już to pewne – Hell in a Cell, Reigns vs Wyatt. Co wy na to? Ja osobiście spodziewałem się, że do tej walki ponownie wmieszany zostanie Dean Ambrose, jednak jak sami widzicie, została zapowiedziana walka 1 vs 1. Teraz następuje też pytanie – co z Randym Ortonem, który przecież też od dłuższego czasu stawał u boku Reignsa i Ambrose’a. Z drugiej strony, dobrze, że obaj będą mogli wyrównać swoje rachunki w klatce Hell in a Cell, bo to właśnie od nich rozpoczął się cały ten feud.

» A, już dziś specjalny live event WWE, który zostanie wyemitowany na WWE Network. Gala ta odbywa się pod nazwą “WWE Live from Madison Square Garden: Brock Lesnar vs. Big Show”, a oto jej karta walk:

Steel Cage Match o US Title
Seth Rollins vs. John Cena (c)

WWE Tag Team Championship Match
The Dudley Boyz vs. The New Day (c)

WWE Intercontinental Championship Match
Chris Jericho vs. Kevin Owens

Brock Lesnar vs. Big Show

Randy Orton vs. Sheamus

Dolph Ziggler vs. Rusev

* Wystąpią także: Kane, Mark Henry, Stardust, Team Bella i wielu więcej

Piszcie w komentarzach kogo obstawiacie i ile waszym zdaniem potrwa walka Lesnara z Big Showem promowana jako główne wydarzenie dzisiejszej nocy? 😉

» Jeśli ktoś regularnie ogląda Total Divas to z pewnością widział już jak zakończył się ostatni sezon. Jeśli nie – śpieszymy z wyjaśnieniami! Otóż Dolph Ziggler stwierdził, że Nikki Bella (para chodziła ze sobą kilka lat temu) wciąż do niego coś czuje. Portale społecznościowe momentalnie zaczęły wskazywać na walkę pomiędzy Dolphem Zigglerem, a Johnem Ceną w ringu WWE. Doniesienia skomentował także sam Mick Foley, który stwierdził, że mogłoby to być “money angle” dla Zigglera. Legendzie ECW bardzo podoba się ten pomysł i kto wie… może wkrótce rzeczywiście przeniesie się on do WWE TV?

» Co do Johna Ceny, wczoraj informowaliśmy o wycofaniu go z wszystkich eventów przed Hell in a Cell. Jak poinformował Dave Meltzer z Wrestling Observer, Cena nie ma kontuzji, a wycofanie jest związane z pewną sprawą osobistą.

» Podczas wczorajszego live eventu NXT w Nashville, kontuzji doznała Carmella. Stało się to w walce z Evą Marie i to właśnie rudowłosa zawodniczka zawiniła w tym wszystkim botchując uderzenie kolanem. Marie uderzyła kolanem w tył głowy z taką siłą, że Carmella została wyraźnie oszołomiona. Widząc to, Eva momentalnie zakończyła walkę przez pinfall, a sędzia pokazał znak “X”. Zajęli się nią szybko lekarze i trenerzy WWE, ale ostatecznie nie skończyło się to na całe szczęście niczym poważnym. Eva Marie za to została pożegnana przez zgromadzonych fanów pieśnią: “please retire”. Ciekawe, kiedy Vince McMahon zauważy wreszcie, że nie jest to odpowiedni materiał na przyszłą mistrzynię Div…

» Ostatni odcinek WWE SmackDown w Albany przyciągnął na trybuny zaledwie 4 000 fanów. Z tego powodu, federacja musiała zamknąć górną część areny, gdyż źle wyglądałoby to w telewizji. Jest to o tyle ciekawa sprawa, ponieważ Albany zawsze gromadziło wielu fanów WWE. Być może zawinął poziom niebieskiej tygodniówki, która już od dłuższego czasu nie prezentuje nic konkretnego i nie jest to już to samo co kiedyś…

» Po niedzieli, zawodnik oraz komentator NXT – Alex Riley powróci do treningów w Performance Center. Jak wiemy, nabawił się on dość poważnej kontuzji po której musiał pauzować długi okres czasu, jednak wszystko zapowiada się na to, że Riley powoli odzyskuje siły i ponownie chce zawładnąć NXT. Oby tylko mu się to udało, bo w ringu wcale nie jest zły, a szczerze powiedziawszy wolę go oglądać w akcji niż za stolikiem komentatorskim. A, wy chcielibyście zobaczyć Alexa ponownie jako komentatora, czy czynnego zawodnika?

» Tymczasem New Japan Pro Wrestling zapowiedziało, że ich gala PPV – King of Pro Wrestling, która odbędzie się 12 października będzie miała także angielski komentarz, którym zajmą się announcer ROH – Kevin Kelly i były WWE Superstar – Matt Striker. Tak prezentuje się natomiast karta walk na te wydarzenie:

IWGP Heavyweight Championship Match
* Kazuchika Okada (c) vs. AJ Styles

Tanahashi Defends His #1 Contender’s Right
* Hiroshi Tanahashi vs. Tetsuya Naito

NEVER Openweight ChampionshiP Match
* Togi Makabe (c) vs. Tomohiro Ishii

* Bullet Club (Bad Luck Fale, Doc Gallows, Karl Anderson) vs. Sakuraba, Shinsuke Nakamura & Toru Yano

IWGP Jr. Heavyweight Championship Match
* Kenny Omega (c) vs. Matt Sydal

IWGP Jr. Tag Team Championship Match
* reDragon (c) vs. RPG Vice

* Captain New Japan, Hirooki Goto, Shibata & Kota Ibushi vs. Tenzan, Nakanishi, Satoshi Kojima & Yuji Nagata

* Tomoaka Honma vs. Yoshi-Hashi

* David Finlay, Jay WHite, Juice Robinson (CJ Parker), Sho Tanaka & Yohei Komatsu vs. Jushin Thunder Liger, Kushida, Mascara Dorada, Ryusuke Taguchi & Tiger Mask

Wyniki oczywiście na mywrestling.com.pl!

» Już jutro natomiast wielka gala Total Nonstop Action Wrestling – Bound For Glory. Kartę walk możecie sprawdzić po prawej stronie naszego portalu. Wyniki podobnie jak wszystkie inne ważniejsze gale, także przeczytacie na MyWrestling.

» Swoje urodziny obchodzą dzisiaj:

* były zawodnik WWE Mike Adamle66 lat

* były Intercontinental Champion, a obecnie gwiazda Lucha Underground Johnny Mundo36 lat

* WWE Hall of Famer Bob Armstrong76 lat

* były zawodnik WWE Darryl “Man Mountain Rock” Peterson54 lata

* były zawodnik WWE i TNA Mikey Batts32 lata

* były WWE Tag Team Champion Danny Basham38 lat

Happy Birthday Friends !

» Co ciekawe, Global Force Wrestling podjęło współpracę z Jeffem Hardym w ramach której na ich galach sprzedawana będzie najnowsza płyta jego zespołu – “PeroxWhy?Gen”. Krążek, GFW promuje także na portalach społecznościowych. Hmm… Zastanawia mnie tylko, czy zobaczymy jeszcze Jeffa w ringu Global Force? 😉