Neville zadowolony po opuszczeniu WWE, Tegoroczne Survivor Series z podtytułem? Zawodniczka WWE z nowym theme songiem?, Dlaczego Nia Jax jest nieobecna w WWE?

» Dave Meltzer powiedział w „Wrestling Observer Radio”, że pomimo całej sytuacji Neville jest zadowolony z odpuszczenia WWE. Reporter stwierdził, że jest to przykład tego, iż nie wszyscy ze sceny niezależnej będą się potrafili zaadaptować do warunków pracy w WWE. Anglik należy raczej do grupy osób, które wolą spokojniejsze życie i ponoć zdecydowanie mu ulżyło odkąd opuścił federację i nie musi być non-stop w trasie. Meltzer zdementował też plotki jakoby więcej osób z WWE przymierzało się do opuszczenia federacji.

» Coraz więcej mówi się o tym, że tegoroczne Survivor Series będzie miało podtytuł „Bragging Rights”, co ma podkreślić, iż będzie to PPV oparte na rywalizacji pomiędzy RAW i SmackDown.  WWE serwowało nam w przeszłości oddzielne PPV o tej nazwie, którego motywem przewodnim były właśnie walki między brandami.

» Podczas live eventu w Argentynie, Tamina Snuka zjawiła się przy nowym theme songu. Na razie nie wiemy czy był to jedynie test, czy też zawodniczka otrzyma nową muzykę także podczas walk w WWE TV.

» „Wrestling Observer” informuje, że Nia Jax otrzymała od WWE po prostu przedłużone wolne, by mogła odpocząć. Federacja wyraziła na to zgodę, ponieważ Nia nie była przewidziana w żadnym większym storylinie w kolejnych tygodniach. Zawodniczka ma powrócić do pracy na czas touru po Europie, który wystartuje 1 listopada.