Natalya potwierdza powrót Rondy Rousey do WWE, Fandango i Tyler Breeze ponownie w NXT, Mocna pozycja Riddicka Mossa w NXT

» WWE Women Natalya udzieliła wywiadu dla The New York Post, w którym wyjawiła, że jest przekonana o powrocie Rondy Rousey do WWE:

“Przez cały czas mam bardzo dobry kontakt z Rondą Rousey i wiem, że ona bardzo tęskni zarówno za wrestlingiem, za ringiem, jak i fanami WWE. Była mistrzyni kobiet RAW jest aktualnie skupiona na założeniu rodziny za, co bardzo ją szanuję i liczę na jej jeszcze większy powrót. Wiem, że prędzej, czy później Ronda powróci do kwadratowego ringu, a wtedy z pewnością była mistrzyni UFC pokaże nam na, co ją stać”.

» Oficjalnie do rosteru WWE NXT dopisany został Fandango, który w przeszłości pracował na RAW oraz SmackDown Live razem ze swoim tag team partnerem Tylerem Breezem. Ta dwójka miała okazję współpracować ze sobą po raz kolejny w NXT, kiedy to doszło do ataku ze strony Forgotten Sons. Tak więc możemy oczekiwać sporej promocji tych wrestlerów, którzy podczas swojego poprzedniego pobytu w NXT byli wyróżniającymi się postaciami.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że Riddick Moss cieszy się wielkim poparciem ze strony oficjeli WWE, więc z pewnością wcześniej, czy później będzie mógł liczyć na mocniejszą podbudowę w WWE NXT, co być może pozwoli mu do wypłynięcia na szerokie wody. Riddick wyróżnia się swoją etyką pracy oraz profesjonalnym podejściem do tego, co robi.