Najnowsze informacje w sprawie kontuzji Samoa Joe oraz nowego WWE NXT Championa

Wiele wskazuje na to, że były WWE NXT Champion Samoa Joe wkrótce powróci do akcji, po tym jak musiał zrzec się tytułu mistrzowskiego z powodu kontuzji.

W zeszłym tygodniu Samoa Joe wydał oświadczenie, w którym poinformował, że musi zrezygnować z mistrzostwa WWE NXT, ponieważ nabawił się kontuzji. W związku z tym zatwierdzono Fatal 4 Way Contender Match z udziałem takich gwiazd, jak: LA Knight, Pete Dunne, Tommaso Ciampa oraz Kyle O’Reilly. Wspomniane starcie wyłoni nowego WWE NXT Championa.

Portal PWInsider.com informuje, że Samoa Joe nie otrzymał informacji na temat powrotu do ringu, ale nie wydaje się, aby pauzował przez dłuższy czas. Dzięki temu już wkrótce były WWE NXT Champion powinien otrzymać zielone światło od lekarzy WWE. Decyzja o odebraniu WWE NXT Title z rąk Samoa Joe nie należała do kreatywnych. Należała ona do służb medycznych, które nie wydały zgody na występ doświadczonego wrestlera w kwadratowym pierścieniu.

Idea dotycząca organizacji Fatal Four Way Matchu, który wyłoni nowego WWE NXT Championa ma na celu zmianę negatywnego odbioru nowego NXT przez fanów na pozytywny. Raport z najnowszego odcinka będzie dostępny na naszej stronie.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kto zostanie nowym mistrzem WWE NXT, ponieważ w rywalizacji z udziałem 4 gwiazd nie ma zdecydowanego faworyta. Jeżeli chodzi o doświadczenie ringowe to większą przewagę nad przeciwnikami powinien zyskać Kyle O’Reilly, ale czy tak się stanie? Pozostaje nam poczekać i obejrzeć najnowszy odcinek WWE NXT TV.