Na kogo stawiać na GoBet na WWE Wrestlemanii 39?

0
https://www.wwe.com/shows/wrestlemania/article/wrestlemania-39-breaks-all-time-wrestlemania-gate-record

https://www.wwe.com/shows/wrestlemania/article/wrestlemania-39-breaks-all-time-wrestlemania-gate-record

Już za dwa tygodnie odbędzie się Wrestlemania 39. Nasz partner, GoBet proponuje nam obstawianie walk w aż siedmiu walkach. Kto waszym zdaniem wygra na Wrestlemanii?

 

Zanim jednak do tego dojdziemy z chęcią chcielibyśmy powiedzieć, że nasz nowy partner- GoBet oferuje niezwykłą ofertę na El Clasico, które odbędzie się 19.03 w Barcelonie.

Jeśli Barca wygra, + 2.5 gola w meczu,a Lewandowski strzeli bramkę to kurs wynosi 5.0

Natomiast jeśli Real wygra, Benzema strzeli GoBet podwyższa kurs na  6.0.

Wracając do Wrestlemanii aktualnymi faworytami są Seth Rollins, Brock Lesnar, Austin Theory, Bianca Belair, Lita,Trish i Becky oraz Rhea Ripley.

W Main Evencie faworytem jest Cody Rhodes. Najwięcej zarobić możemy na potencjalnym zwycięstwie Omosa, a najmniej, analogicznie Brocka Lesnara. Najbardziej wyrównane kursy są pomiędzy Biancą, a Asuką.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl