MyCast #7 LIVE z założycielem “Przyjaciela Johna Ceny” już w najbliższy piątek!

14 października 2007 roku pewien osobnik wpadł na pomysł założenia bloga o wrestlingu. Wyróżniał się on bardzo oryginalną nazwą, a już po kilku lat istnienia stał się jednym z najbardziej popularnych portali o wrestlingu w Polsce. Jego założyciel po 39 miesiącach prowadzenia bloga zaskoczył wszystkich postem pt. “Goodbye” co jak się można domyślić było jego pożegnaniem. Komentarze, które zawsze na jego blogu były liczne posypały się po raz kolejny. Tym razem czytelnicy nie komentowali ostatnich doniesień ze świata wrestlingu, czy też raportów z gal. Przy okazji tego szczególnego postu pojawiły się komentarze typu “Czy to już koniec?”, “Tylko nie to!”, “Dzięki za wszystko”, “Czy to żart?”…

Blog o którym mowa to oczywiście “Przyjaciel Johna Ceny”, a jego założyciel to osoba dzięki której możecie obecnie czytać raporty z gal Ring of Honor – KL.

Po odejściu Kamila, doszło jeszcze do kilku zmian pod względem roli głównego admina. Dużo działo się także za czasów KchampK, którego być może niektórzy też jeszcze kojarzą. I choć obecna aktywność na blogu równa się 0 (ze względu na późniejszą fuzję z portalem Tight Wrestling), nikt nie usunął tak pięknej historii. Wszystkie posty począwszy od 14 października 2007 roku wciąż są dostępne dla wszystkich. Jakby zatem podsumować to wszystko, jest to 8 lat aktywności, a 10 lat historii, i to właśnie będziemy już wkrótce świętować.

Już w najbliższy piątek (13 października) o godz. 18:00 na oficjalnym YouTube’owym kanale MyWrestling odbędzie się kolejny odcinek MyCast Live. W ostatnim gościliśmy byłego mistrza MZW – Shadowa, teraz z okazji 10-lecia istnienia bloga PJC naszym gościem będzie jego założyciel – KL.

A, żeby było jeszcze ciekawiej, prowadzącym będzie osoba, która doprowadziła do wspomnianej wyżej fuzji i tym samym zakończyła 8-letni rozdział aktywności bloga.

“Wszystko ma swój początek” – pisał KL w pierwszym poście. W ostatnim, 8 lat później, było już zaproszenie na MyWrestling.

W piątek, moja skromna osoba – Patryk Dereszyński i Kamil “KL” Lipiński spotkają się na jednej transmisji live. Nie możecie tego przegapić…