Monday Night RAW 10.05.2016 – Wyniki

W tym tygodniu  WWE Monday Night RAW zawitało do CenturyLink Center w Omaha.

Na początek otrzymaliśmy możliwość zobaczenia „najlepszego w tym co robi”,  Chrisa Jericho i jego Highlight Reel. Chris mówi o tym jak cudownie potraktował Deana który po jego lekcji trafił do szpitala. Nagle wymądrzanie się Y2J przerywa…Big CassJericho każe zamknąć się skandującym fanom. Cass przyznaje, że Jericho może i jest najlepszy ale nie rozumie tego, że wrestling się zmienia.

Po krótkiej wymianie słów Chris opuszcza ring, jednak Big Cass nazywa go SAWFT czym powoduje powrót Y2J  do ringu, gdzie ten nadziewa się na potężny Big Boot.

——

Czas przejść do akcji:

Dolph Ziggler vs Baron Corbin
Baron wygrał poprzez wykonanie End of Days znikąd

Zwycięzca via pinfall: Baron Corbin

 

——

Na backstage Charlotte oraz Ric rozmawiają z Shanem o tym, żeby ten cofnął zakaz przebywania Flaira przy ringu podczas Extreme Rules. Shane odpowiada, że decyzja Stephanie jest ostateczna, a także dodał że Flaira nie będzie w narożniku Charlotte  podczas tego RAW.
——

JoJo rozmawia z Aj Stylesem, Karlem Andersonem oraz Lukiem Gallowsem. Aj mówi że żałuje iż nie wykorzystał szansy i nie uderzył Romana krzesełkiem. Dziś nie zawaha się podjąć dobrej decyzji. A tak poza tym to The Club znów jest razem.

——

R-Truth /w Tyler Breeze vs Fandango /w Goldust

R-Truth wygrał przez wykonanie Little Jimmi’ego.

Zwycięzca via pinfall: R-Truth

——

Na backstage Cesaro, Owens i The Miz kłócą z McMahonami o walkę o mistrzostwo IC na ER. Steph ustala Triple Threat o to miano, jednak do dyskusji wtrąca się Sami Zayn który prosi o walkę z The Mizem. Jeśli Sami wygra to walka zmieni się na Fatal 4 Way i Sami do niej dołączy.

——

Paige  vs Charlotte

Paige wykorzystała rozkojarzenie mistrzyni i wykonała roll-up

Zwyciężczyni via Roll-Up: Paige

——

Sami Zayn vs The Miz 

Zwycięzca via pinfall: Sami Zayn

Na backstage Becky Lynch udziela wywiadu który przerywa Emma. Panie piorunują się wzrokiem kiedy to Becky zostaje zaatakowana przez Danę Brooke! Dana mówi, że teraz Emma i Dana są zespołem.

——

Przypomnienie rozmowy Darrena Younga z Bobem Backlundem ze SmackDown

——

Po tej retrospekcji wracamy na RAW, gdzie na zapleczu toczy się rozmowa Owensa z Shanem. Owens jest niepocieszony udziałem Samiego w Fatal 4 Wayu. Przerywa mu Zack Ryder, który mówi że większym nieporozumieniem jest obecność Owensa w tej walce. Shane ustala walkę pomiędzy tymi panami. Wygrany będzie w Fatal 4 Wayu.

——

Roman Reings mówi, że tej nocy reprezentuje swój ród i nie pozwoli by The Club odniósł zwycięstwo.

——

Sin Cara /w Kalisto vs Rusev /w Lana

Zwycięzca via pinfall: Sin Cara

——

Six Man Elimination Match

The Club vs The Usos & Roman Reings

Na koniec zostali Roman oraz AJ, gdy Roman chciał wykonać Powerbomb na stół komentatorski został zaatakowany krzesłem przez Gallowsa.

Doszło do brawlu po którym AJ ewakuował się z ringu po nieudanym Phenomenal Forearmie.

——

Kevin Owens vs Zack Ryder

Owens wygrał po Pop-up Powerbomb

Zwycięzca via pinfall: Kevin Owens

——

Big Cass mówi, że Enzo dochodzi do siebie. Jego dzisiejsza walka, będzie poświęcona właśnie jemu.

 

——

The Dudley Boyz vs The New Day

Podczas walki Xavier Woods został zaatakowany przez The Vaudvillians

Zwycięzcy via pinfall: The Dudley Boyz

——

Big Cass vs Y2J

Walka nawet się zaczęła, gdy Chris Jericho został zaatakowany przez nieznajomą postać, po chwili postacią okazał się…Dean Ambrose

Rozpoczął się brawl po którym zawodnicy dotarli do ringu, po zakazanym ataku Chris wymknął się z ringu, jednak na jego drodze stanął Big Cass. Wrzuciło on Chrisa do ringu, w którym czekał Dean. Dean wykonał Dirty Deeds i pociął kurtkę Jericho.

——

Na zapleczu McMahonowie rozmawiają i wspólnie uznają to RAW na świetne.