Matt Sydal kontuzjowany na gali Prime Time Wrestling?, Czym spowodowana jest absencja CM Punka?

» Kontuzja zwichnięcia kolana, jakiej nabawił się niedawno zawodnik AEW Matt Sydal, wykluczyła go z występów przez kilka najbliższych tygodni. Sydal powiedział za pośrednictwem swojego konta społecznościowego na Twitterze, że uraz nie wygląda groźnie, lecz będzie potrzebował dłuższej przerwy, którą poświęci na rehabilitację.

Kilka tygodni temu zwichnąłem kolano, dlatego nie byłem aktywny w AEW. Dobre wieści są takie, że nie miałem żadnych uszkodzeń w acl ani pcl. Będę trochę medytował, a potem BRB będzie lepsze niż kiedykolwiek. – napisał Sydal.

Na ten moment, jeszcze nie wiadomo w jaki sposób oraz  kiedy zapaśnik doznał kontuzji. Ostatnią walkę , jaką stoczył w ringu, było starcie na polskiej gali Prime Time Wrestling z Nano Lopezem. Gala odbyła się 19 lutego w Chorzowie. Być może wynikiem starcia z Lopezem była kontuzja kolana doświadczonego lotnika.

» Zeszłotygodniowe AEW Dynamite obfitowało w pokaz z udziałem wielu gwiazd federacji, które wystąpiły na show.  W segmencie, w którym MJF wraz ze swoim kompanem okładali krzesłami Wardlowa, widownia skandowała imię CM Punka z nadzieją , że ten przybędzie pokrzywdzonemu na ratunek. Nic podobnego się nie wydarzyło.  Zmierzający po mistrzostwo świata PUNK w tym czasie przebywał na planie filmowym. Według relacji Dave’a Meltzera, CM Punk przebywał na planie filmowym Heels, w którym będzie odgrywał główną rolę, wcielając się w  wrestlingowego weterana Ricky’ego Rabiersa.  

Fani z dużym zaciekawieniem chcą zobaczyć, co szykuje CM Punk po gali AEW REVOLUTION pay-per-view, na której to miało miejsce zakończenie feudu z MJF’em. Świadomość, że CM PUNK będzie częścią, wysoko ocenianego dramatu telewizyjnego, może sprawić, że oczekiwania będą jeszcze większe.