Matt Hardy wypowiada się na temat swojej przyszłości w AEW po incydencie z udziałem Jeffa

W poniedziałek pojawiły się pierwsze informacje dotyczące aresztowania Jeffa Hardy’ego z powodu prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.

Wielu fanów zastanawiało się, co dalej z The Hardy Boyz w All Elite Wrestling. Tony Khan natychmiast usunął Matta oraz Jeffa z AEW Tag Team Championship Matchu, jaki miał odbyć się na Dynamite, a także wydał oświadczenie, w którym poinformował o zawieszeniu Jeffa. Były wrestler WWE może powrócić do All Elite Wrestling dopiero wtedy, kiedy ukończy leczenie i zachowa trzeźwość.

Matt znajduje się w niefortunnej sytuacji ze względu na usunięcie brata z najbliższych eventów wrestlingowych, na których byli zabookowani jako drużyna. W The Extreme Life of Matt Hardy wrestler AEW skomentował swoją przyszłość.

Prawdopodobnie pozwolę na to, aby moja broda odrosła, a potem zobaczymy, gdzie mnie to zaprowadzi. Jeśli chodzi o to, co będę robił w przyszłości to wiem jedno. Będzie to coś związanego z AEW. Oczywiście to trochę pokrzyżowało nam plany, ale spróbuję sprawić, że doświadczycie nieco więcej magii.

Traktuję to jako kolejne wyzwanie. Nie mam harmonogramu, więc nie wiem co się dzieje. Odbyłem dziś bardzo fajną rozmowę z Tonym Khanem, więc zobaczymy, co się wkrótce wydarzy. Mamy kilka tygodni, aby popracować nad pewnymi rzeczami, więc jestem podekscytowany możliwościami. Oczywiście chcemy z bratem mieć ostatni run jako drużyna, ale zamierzam wykorzystać każdą okazję, jaką mi oferują. Będę pozytywnie nastawiony mimo, iż obecnie zmagam się z bólem i rozczarowaniem.