Maryse o małżeństwie z Mizem, Wywiad z The Briscoes, Komentarz Corey’a Gravesa, Wpis Simona Gotcha

» WWE SmackDown Women Maryse w rozmowie udzielonej dla E! Online wypowiedziała się na temat wspólnego życia z The Mizem:

”Jeśli mam być szczera to muszę przyznać, że uzupełniamy się, jest nam bardzo dobrze i cieszymy się, iż możemy spędzać ze sobą każdą chwilę ze względu na pobyt w WWE. Mike był moim mężem nawet wtedy gdy nie byłam już w WWE, co było trudne dla mnie do przeżycia. Na szczęście teraz podróżujemy razem, odwiedzamy różne miasta, kraje także razem. Wszystko co robimy jest na zasadzie wspólnej zabawy. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Pracuje nam się bardzo dobrze”.

» Ring of Honor Superstars The Briscoes w rozmowie z Billem Pritchardem wypowiedzieli się na temat współpracy nawiązanej z Bullym Rayem podczas ROH SuperCard of Honor XI:

Jay: ”To coś wyjątkowego co sprawia, że nasz zespół świetnie współpracuje. Wszyscy jesteśmy wrestlerami tag teamowymi. Wszyscy doskonale wiemy o co trzeba walczyć w Six Man Tag Team Matchu i to po prostu działa tak jak powinno”.

Mark: ”Posiadamy wielką wiedzę odnośnie walk drużynowych podobnie jak nieliczne osoby na tym świecie chociażby mój brat oraz Bully Ray – mamy ten sam styl. Nie zamierzamy opuszczać pięści, naszym celem jest tylko i wyłącznie zwycięstwo. Mamy teraz w harmonogramie kilka wspólnych pojedynków z Bullym i wydaje nam się, że on stoi po tej samej stronie co my”.

» Komentator WWE Corey Graves za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat starcia AJ Stylesem z Shanem McMahonem, do którego doszło podczas WrestleManii 33:

» Simon Gotch za pośrednictwem Twittera opublikował wpis tuż po swoim odejściu z WWE: