Live eventy WWE UK, Ladder Match w ROH, Bully Ray o Impact Wrestling, Santino Marella na zapleczu

» Portal PWInsider.com donosi, że w maju odbędą się WWE UK Championship live eventy podczas, których obejrzymy miedzy innymi takie starcia jak:

-Trent Seven, Tyler Bate i Wolfgang vs. Pete Dunne, Joseph Conners i Tyson T-Bone
-Trent Seven, Tyler Bate i Dan Moloney vs. Pete Dunne, Joseph Conners i James Drake
-Trent Seven, Tyler Bate i Saxon Huxley vs. Pete Dunne, Joseph Conners i James Drake

» Podczas weekendowych tapingów Ring of Honor dowiedzieliśmy się, że podczas kwietniowej imprezy Supercard of Honor obecni mistrzowie ROH Tag Team The Hardys zmierzą się z The Young Bucks w Ladder Matchu.

» Ring of Honor Superstar Bully Ray w rozmowie dla Sports Illustrated’s Extra Mustard wypowiedział się na temat podpisania kontraktu z Ring of Honor oraz odrzucenie oferty Impact Wrestling:

”W ostatniej chwili przedstawiciele Impact Wrestling przybyli do mnie z bardzo ciekawą propozycją, ale doszedłem do wniosku, że muszę zrobić coś nowego w swojej karierze. W TNA byłem największym heelem i wraz z Jeffem Hardym na LockDown stworzyliśmy niesamowite widowisko. Podczas pobytu w IW miałem okazję współpracować z Hulkiem Hoganem oraz ze Stingiem”.

» Federacja World Wrestling Entertainment za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie, z którego wynika, że Santino Marella był obecny na zapleczu podczas live eventu w Toronto:

There’s been a #Cobra sighting backstage at #WWEToronto! @wweaallday21 @themilanmiracle

Post udostępniony przez WWE (@wwe)