KUSHIDA & Garza Jr i Shane Strickland w Performance Center, Kairi Sane utraciła szansę na tytuł, Johnny Gargano vs Roderick Strong wkrótce

» WWE poinformowało o pojawieniu się trzech gwiazd w WWE Performance Center w Orlando, aby rozpocząć pracę w ramach projektu rozwojowego, a są nimi: Shane Strickland, KUSHIDA oraz Garza Jr. Wrestler z Japonii pojawił się na widowni podczas eventu NXT TakeOver: Brooklyn, a następnie zadebiutował w TV podczas ostatnich tapingów w Full Sail University, więc jego konfrontacja z Kassiusem Ohno zostanie wyemitowana 1 lub 8 maja. Garza jest siostrzeńcem byłego wrestlera WCW, czyli Hectora Garzy oraz kuzynem obecnego WWE 205 Live Superstar Humberto Carrillo. Shane’a z pewnością wszyscy znają z występów w federacji Lucha Underground jako Killshot i warto zauważyć, że jest on byłym EVOLVE & MLW World Heavyweight Championem.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT, Shayna Baszler pokonała Kairi Sane, dzięki czemu zachowała NXT Women’s Championship. Warto przypomnieć o tym, że we wtorek Kairi zadebiutowała na SmackDown i nie będzie już miała szansy na walkę o tytuł kobiet NXT. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z konfrontacji tych doświadczonych wrestlerek:

» Podczas wczorajszego odcinka NXT, Generalny Manager William Regal poinformował, że w przyszłym tygodniu fani będą mogli obejrzeć konfrontację z udziałem Rodericka Stronga z NXT Championem Johnnym Gargano. Oczywiście będzie, to non-title match, a show fani będą mogli obejrzeć na żywo w sieci WWE Network.