Kurt Angle na temat spadających ratingów tygodniówek oraz nowych gwiazd w WWE

Kurt Angle udzielił ostatnio wywiadu dla Instinct Culture. Złoty medalista olimpijski wypowiedział się m.in. na temat spadających ratingów tygodniówek oraz nowych gwiazd w WWE.

“Myślę, że fani zrobią ogromną różnicę, jeśli chodzi o ratingi. Wszystkie federacje czekają, aż publiczność wróci na gale. Robienie tego bez fanów jest do niczego. Musimy poczekać, aż pojawi się szczepionka. To zajmie trochę czasu. Później, myślę, że ten biznes będzie rozkwitał. Wiem, że ratingi spadły do pewnego stopnia, ale to dlatego, że nie ma fanów.”

Angle wyznał, że choć brakuje mu publiczności, chętnie ogląda programy WWE dla nowych gwiazd.

“Uwielbiam Drew McIntyre’a, Aleistera Blacka, Andrade, zawodnicy, którzy pojawiają się z NXT. Matt Riddle wykonuje świetną robotę. Jest teraz wiele młodych talentów. Angel Garza. Na wielu z nich można stawiać już teraz.”

Na koniec, Kurt wypowiedział się ogólnie o obecnym stanie federacji World Wrestling Entertainment:

“Myślę, że firma jest naprawdę w dobrych rękach. W NXT jest teraz wiele wspaniałych talentów i nie chcę wymieniać ich wszystkich, ale oni wszyscy przejdą na RAW i SmackDown. Firma jest dobrze przygotowana na następne dziesięć lat. Mają najlepszych zawodników na świecie i będą dalej trenować swoje talenty, aby wszyscy byli najlepsi.”