KPW OldTown 2: Turniej – Zapowiedź

Już dzisiaj o 21:00 za bramami miasteczka „OldTown” wrestlerzy Kombat Pro Wrestling staną do walki o nowo wprowadzony w organizacji tytuł „KPW OldTown Championship”. Ośmiu zawodników rywalizować będzie w wielkim turnieju, a ponadto zobaczymy także dwie dodatkowe walki z udziałem Rona Corvusa i obecnego mistrza KPW Pięknego Kawalera. Dla tych, którzy zakupili akredytacje na OldTown szykują się więc niesamowite emocje! Popatrzcie jak to wyglądało rok temu:

W tym roku główną rolę odgrywać będzie te mistrzostwo:

A, walczyć o niego będą:

Jak widzicie sama czołówka KPW z gościnnym udziałem Miki The Polish Punishera, który występuje głównie na scenie brytyjskiej. W przeszłości był on już mistrzem Kamikaze Pro Live, czy uda zdobyć mu się kolejny tytuł w swojej karierze? Na pewno nie będzie miał łatwego zadania, gdyż naprzeciwko niego stanie Robert Star. Jest to już doświadczony wrestler, którego fani mogą pamiętać jeszcze z czasów Do or Die Wrestling. Czy poradzi sobie jednak z Miką?

W turnieju wezmą udział także Gracjan Korpo, Peter Pannache, Dawid Oliwa, Greg, Victor Rosetti, czy Kamil Aleksander, który w przeszłości także już był mistrzem. W 2014 roku jako pierwszy Polak zdobył pas mistrzowski DDW. Co warto zaznaczyć, to także był turniej i z całą pewnością Kamil będzie chciał powtórzyć sukces jaki odniósł wtedy.

Całą drabinkę turniejową możecie zobaczyć poniżej:

Dwoma dodatkowymi, choć jakże ciekawymi walkami są starcia Rona Corvusa z Kaszubem w stypulacji Hardcore Match oraz Triple Threat Match pomiędzy Pięknym Kawalerem, Mateuszem Kowalskim i Adamem Bravo.

Powyższy pojedynek na pewno zadowoli osoby z OldTown, gdyż na przykładzie zeszłego roku, widać, że lubią oni hardcorowe akcje, a takich w tej walce na pewno nie zabraknie. Ron Corvus to wyznacznik hardcoru na Węgrzech, posiadający polskie korzenie wrestler będzie chciał pokazać na OldTown jak najwięcej i jak najbardziej przypaść do gustu polskim fanom. Kaszub zaś to członek Kawalerii i tutaj też można odnieść się do zeszłego roku, kiedy to grupa ta co chwilę spotykała się z nieprzychylającymi im okrzykami. Kto zwycięży? Cóż, zdecydowanym faworytem wydaje się być Corvus.

Od lewej zawodnik znany jeszcze z występów w DDW i zarazem jeden z tych za którym publiczność szaleje, w środku niepokonany do tej pory mistrz Kombat Pro Wrestling, a po prawej młody, ale waleczny chłopak mający aspiracje na walki z najlepszymi. W tym starciu na pewno będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony, ale powiedzmy sobie szczerze, po jednej ze stron staje Piękny Kawaler. Chyba łatwo można przewidzieć, że w starciu z nim, Adam Bravo nie będzie miał żadnych szans. Idealnym rozwiązaniem wydaje się zatem połączenie sił Adama Bravo i Mateusza Kowalskiego, aby ci załatwili Kawalera, a potem sami rozwiązali kto jest lepszy.

Wysokie emocje? Gwarantowane!

A, to tylko przystawka do tego co będzie działo się 12 sierpnia w Gdyni podczas największej gali KPW w roku. Mowa tutaj oczywiście o Godzinie Zero 2017 na którą już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy 🙂