KPW Arena 13: Capo Di Tutti Capi – Zapowiedź gali

Już dzisiaj o godz. 20:30 w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu odbędzie się kolejna gala Kombat Pro Wrestling. Tym razem będzie to już 13. edycja Areny zatytułowana Capo Di Tutti Capi. Kto zatem okaże się szefem wszystkich szefów?

Łącznie zaplanowano 5 walk oraz wyłonienie nowego prezesa KPW. Przyjrzyjmy się, więc jak to wygląda!

Podczas ostatniej gali doszło do rozłamu tag teamu Boskiego Ostrowskiego z Dawidem Oliwą, a co ważniejsze, nadszedł koniec ich przyjaźni. Stało się to, gdy Oliwa pokonał Ostrowskiego, a ten nie mógł sobie z tym poradzić. Gdy ogłoszono mu przeciwnika na Arenę 13, nie ukrywał, że jest zawiedziony i chce rewanżu z Oliwą. Najwidoczniej będzie musiał jednak na niego zapracować zwyciężając z Adamem Bravo. Czy młody polski wrestler poradzi sobie ze wściekłością doświadczonego Ostrowskiego?

Eliminator do starcia o pas mistrzowski KPW OldTown. Po pokonaniu Boskiego Ostrowskiego, Dawid Oliwa jest na ostatniej prostej w drodze po upragnioną walkę o tytuł. Naprzeciwko jego stanie natomiast wysoki i bezwzględny Gracjan Korpo, który z pewnością nie odpuści Oliwie i będzie dążył do zwycięstwa za wszelką cenę.

Moloch to nowa siła w rosterze Kombat Pro Wrestling. Przed nim jednak największe wyzwanie w jego karierze, bowiem do walki z nim staje niedawny pretendent do tytułu mistrzowskiego KPW – Peter Pannache. Będzie to zarazem starcie siły z szybkością, w ringu zobaczymy dwa odmienne style. Który okaże się lepszy? Odpowiedź na te pytanie poznamy już za kilka godzin! Niemniej, gdyby Moloch okazał się zwycięzcą, zapracowałby sobie na miano nowego pretendenta.

Posiadający polskie korzenie Fynn Freyhart powraca do Polski, z tą różnicą, że tym razem zabiera ze sobą kolegę w postaci Vincenta Heisenberga. Razem z nim chce bowiem zdobyć pasy mistrzowskie KPW Tag Team. Nie będzie to jednak takie łatwe, gdy na przeciwko siebie ma się mocną drużynę złożoną z Rosettiego oraz Sawickiego. W końcu to oni wygrali wielki turniej i są na szczycie dywizji tag teamowej w Kombat Pro Wrestling.

Mocarna walka wieczoru w postaci starcia Rona Corvusa z Robertem Starem. Ten pierwszy to legenda węgierskiego hardcoru, drugi zaś swoje pierwsze kroki stawiał jeszcze w DDW. Teraz ma szansę zostania mistrzem KPW, musi jednak pokonać swojego oponenta, a wygranie z Corvusem nie należy do najłatwiejszych zadań na świecie. Nie tak dawno przekonał się o tym Peter Pannache, a jeszcze wcześniej sam Tom La Ruffa, była gwiazda NXT i ówczesnego TNA. Czy zatem Robert Star znajdzie sposób na pokonanie Węgra? A, może pomogą mu w tym członkowie Kawalerii? Jedno jest pewne – szykuje się niesamowity wieczór!

Wiemy, że z wyborów wycofał się Krzysztofa Zasada wspierając tym samym Krystiana Malinowskiego. Na polu bitwy pozostała zatem tylko dwójka – Malinowski i Piękny Kawaler. Czy w ogóle wyobrażacie sobie Kawalera jako prezesa KPW? Dla wielu z pewnością jest to fantazja, ale gdyby do tego doszło, Kombat Pro Wrestling zmieniłoby się o 180* i było oparte na Kawalerii. Czy koniec końców byłemu mistrzowi KPW udało się przekonać adeptów, aby ci zagłosowali na niego? Faworytem wydaje się być Krystian Malinowski, ale jak będzie, tego dowiemy się już dzisiaj w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu.

Federacja poinformowała, że na miejscu można będzie zakupić oficjalne plakaty gali, koszulki, silikonowe opaski z logiem KPW oraz przypinki z gwiazdami KPW.

Wyniki z gali pojawią się na MyWrestling, jednakże zapraszamy także do śledzenia Kombat Pro Wrestling na ich oficjalnych profilach społecznościowych:

https://www.facebook.com/kpwrestling/

https://www.instagram.com/kpwrestlingpl/?hl=pl

https://www.youtube.com/channel/UCcOCNMnHr5KPuAvYQvWT8Eg