Kontrakt Brandi Rhodes, Możliwe powroty na RAW i SmackDown, Co dalej z IC Championem?, Zapowiedź Reignsa, Urodziny gwiazd

» Jak donosiliśmy jakiś czas temu, gwiazda WWE, Luchador Kalisto jest obecnie poza akcją z powodu kontuzji dotyczącej jego pleców. Kalisto za pośrednictwem Twittera pokazał fanom jak obecnie wyglądają jego plecy, oraz zapowiedział, że wróci lepszy i silniejszy! Czekacie na powrót Kalisto ?

» Roman Reigns zapowiedział swój udział w main evencie RAW, prawdopodobnie nie zostanie on dodany do walki pomiędzy Rusevem a Sethem Rollinsem, lecz z pewnością dorzuci do tej konfrontacji swoje pięć groszy. Reigns na Twitterze zapowiedział, że nie jest człowiekiem, który czeka na odpowiedzi oraz, że RAW odbędzie się na jego zasadach i nie skończy się dobrze dla obu uczestników main eventu RAW.

» WWE nadal prowadzi feud dotyczący “kontraktu” The Miza z SmackDown. W zeszłym tygodniu Miz zarządał od GMa SmackDown nowego, lepszego kontraktu, a Bryan wyraził gotowość do rozmów. Pod koniec tygodnia dowiedzieliśmy się, że rozmowy te zostały przerwane. Jak informuje WWE poprzez Twittera, Intercontinental Champion doszedł do porozumienia z General Managerem niebieskiej tygodniówki i pozostanie on na SmackDown.

» Jak informowaliśmy wcześniej na naszym Facebooku, Brandi Rhodes, czyli żona Cody’ego Rhodesa, występująca wcześniej w WWE pod pseudonimem Eden Stiles podpisała kontrakt i będzie częścią dywizji Knockouts. W wywiadzie dotyczącym podpisania kontkraktu, Eden powiedziała, że jest bardzo podekscytowana faktem, że w końcu będzie mogła walczyć w ringu, gdyż jest to coś co zawsze chciała robić. Tym bardziej ciężkie było dla niej siedzenie przy ringu, gdy wiedziała, że jest w stanie “skopać komuś tyłek”. Wyraziła zrozumienie, dla ludzi, którzy wątpią w jej umiejętności ringowe, jednak zapewniła, że ma bardzo solidne podstawy i postara się wszystkich pozytywnie zaskoczyć. Czy uważacie, że Brandi Rhodes sprawdzi się w nowej dla siebie roli ?

» Pojawiły się nowe informacje dotyczące plotek o kupnie TNA przez WWE lub ROH. Osoby bliskie całej tej sytuacji, twierdzą, że nie słyszały nic o tym, aby WWE lub ROH było zainteresowane kupnem TNA. Spółka Sinclair Broadcasting stojąca za WWE i ROH, w przeszłości była w rozmowach z TNA i możliwe, że do nich powróciła. W pierwotnych rozmowach chodziło jednak tylko o czas antenowy TNA.

» Dzisiaj swoje urodziny obchodzą:

  • WWE Hall of Famer Gerald Brisco – 70 lat
  • WWE Diva Eva Marie – 32 lata

» Dzisiaj kończą się zawieszenia dwóch gwiazd WWE, czyli Paige oraz Evy Marie. Obie zostały zawieszone za naruszenie polityki zdrowotnej WWE. Paige może powrócić do akcji już dziś na RAW, zaś Eva Marie poczekać musi co najmniej do jutra na SmackDown Live.