Cody Rhodes porównuje Final Battle z WrestleManią, Spoiler dotyczący wyników odcinka NXT, Kłótnia The Miza i Dolpha Zigglera podczas Talking Smack, Urodziny gwiazd, Christian na temat braku ryzyka w WWE, Skrót z pojedynku Sexy Star z Johnnym Mundo

» Były WWE Superstar Cody Rhodes udzielił wywiadu dla Scott Fishman of Channel Guide Magazine, w którym wypowiedział się na temat różnicy między Final Battle, a WrestleManią:

”To wszystko było jak wielki test. Aktualnie znajduje się w miejscu, w którym spotyka się nadzwyczajne, magiczne rzeczy, a takowym miejscem mogę nazwać Ring of Honor. Według mnie Final Battle jest znacznie większą galą niż WrestleMania być może moje zdanie jest takie, ponieważ pracuję dla Ring of Honor. Może chcę udowodnić WWE, że źle zrobili zwalniając mnie. Prawie podczas każdego mojego pojedynku padała rekordowa frekwencji w arenie i jest to bardzo satysfakcjonujące”.

» Poniżej przedstawiamy wyniki dzisiejszego odcinka WWE NXT:

Asuka def. Nicole Matthews – To kanadyjska wrestlerka, która głównie występuje dla Shimmer Women Athletes.

Eric Young def. No Way Jose
Podczas pojedynku Jose został zaatakowany przez członków SAniTY.

Samoa Joe def. Tye Dillinger

» We wczorajszym odcinku WWE Talking Smack Dolph Ziggler i The Miz kłócili się na temat zbliżającej się gali PPV TLC, podczas której zmierzą się w ladder matchu:

» Dzisiaj tj. 30 listopada urodziny obchodzą:
WWE Women Naomi – 29 lat
Były WWE Superstar Christian – 43 lata
Jushin Thunder Liger – 52 lata

» Były WWE Superstar Christian udzielił wywiadu dla Live Audio Wrestling, w którym wypowiedział się na temat programu prowadzonego przez WWE wobec swoich talentów:

”Kiedy zaczynałem swoją przygodę z wrestlingiem, to w WWE było więcej swobody niż aktualnie. Według mnie wrestlerzy powinni trochę zaryzykować. Patrzcie na Chrisa Jericho on wciąż ryzykuje i niemal za każdym razem mu to doskonale wychodzi”.

» Poniżej przedstawiamy pojedynek z udziałem Johnny’ego Mundo oraz Sexy Star do, którego doszło podczas zeszłotygodniowego odcinka Lucha Undergound: