Konflikt Brocka Lesnara z WWE – Aresztowanie, Braun Strowman mistrzem kosztem Jeffa Hardy’ego?, Sonya Deville opowiada o byciu zwolenniczką LGBT

» Po WrestleManii 36, Brock Lesnar stracił WWE Championship na rzecz Scottish Psychopatha Drew McIntyre’a. Pojawiały się plotki sugerujące, że po walce na zapleczu doszło do konfliktu pomiędzy Brockiem, a Vincem McMahonem. Powodem kłótni miały być niezgodności finansowej, jak się okazuje była to zwykła plotka. Głosiła ona także, że Brock Lesnar został aresztowany przez policję – To fałszywa informacja. Niemniej jednak między tymi osobami w przeszłości dochodziło do zgrzytów. Po jednej z WrestleManii, Brock rzucił Universal Championship w prezesa WWE. Ta sytuacja została zarejestrowana przez kamerę wideo, a następnie wyemitowana w WWE Network:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#BrockLesnar throws the Universal Championship Title at #VinceMcMahon

Post udostępniony przez Ringside News (@ringsidenewscom)

» WWE musiało podjąć szybką decyzję w momencie, kiedy Roman Reigns zrezygnował z występu na WrestleManii 36. W związku z tym oficjele WWE planowali, aby Goldberg wygrał swój pojedynek z osobą, która zastąpi The Big Doga. Jednak ówczesny mistrz Universal nie był zainteresowany takim rozwiązaniem, gdyż nie chciał powrócić na kolejny pojedynek w najbliższym czasie. WWE musiało zarezerwować osobę, która będzie w stanie regularnie pojawiać się na tygodniówkach. Wrestle Talk ujawniło, że Jeff Hardy miał być osobą, która zastąpi Romana Reignsa jednak ostatecznie zdecydowano się na Monster Among Mena.
Jeff Hardy powrócił do akcji po 11 miesiącach przerwy przechodząc prawdziwą osobistą transformację. The Charismatic Enigma był widziany jako nowy WWE Universal Champion.

» WWE SmackDown Women Sonya Deville udzieliła wywiadu dla New Now Next, w którym odpowiedziała na pytanie dotyczące jej orientacji seksualnej:

Nie zostałam jeszcze zatrudniona. Nie było mnie w firmie. Nie wiedziałam, czy to wpłynie na moją rolę w show. Nie wiedziałam, co moja orientacja oznacza w wrestlingu. Nie umiałam się otworzyć przed bliskimi. Byłam młoda, po pierwszym związku z kobietą czułam się bardzo dobrze. To szalone, ponieważ cztery lata później czuję się tak komfortowo jak nigdy dotąd będąc sobą. Cieszę się, że jestem zwolenniczką LGBT.