Kolejny występ Stinga, Gwiazdy sceny niezależnej w WWE, Tapingi NXT, Hall of Fame 2016, Syn Chrisa Benoit na backstage’u WWE, Batista i wiele więcej!

» Po ostatnim ataku The Wyatt Family na Randy’ego Ortona, ten jak informowaliśmy już wczoraj – zrobi sobie małą przerwę. Tym samym na pewno zabraknie go na Night of Champions i nie będzie tajemniczym partnerem Deana Ambrose’a i Romana Reignsa.

» PWInsider podaje, że “The Icon” Sting będzie obecny na następnym Monday Night RAW w Memphis.

» Potwierdzili oni także, że Athena oraz Biff Busick podpisali kontrakt rozwojowy z WWE. Oznacza to, że już wkrótce zawodnicy ci zaczną treningi w Performance Center mające na celu przygotowanie ich do debiutu w NXT.

» Oficjalna strona internetowa WWE ma nową ankietę w której pyta fanów kto jest najwspanialszym mistrzem WWE World Heavyweight w historii. Głosować można na Breta Harta, Johna Cenę, Setha Rollinsa, Randy’ego Savage’a, Kurta Angle’a, Triple H’a, Steve’a Austina, Shawna Michaelsa i Bruno Sammartino. Warto zaznaczyć, że do wyboru nie ma Hulka Hogana, ale nie ma także The Rocka i innych cenionych gwiazd. Z ponad 8 000 oddanych głosów na pierwszym miejscu jest Austin. Ma on 26 %. Tu za nim z 23 procentami plasuje się John Cena. Bruno Sammartino i Bret Hart mają 11 % i znajdują się na trzecim miejscu.

» Tommaso Ciampa i Johnny Gargano pracowali na ostatnich tapingach NXT. Co ciekawe nie występowali tylko w turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic, ale walczyli także w walkach solowych. Gargano zmagał się z Apollo Crewsem, natomiast Ciampa podejmował Tylera Breeze’a.

» Na ostatnich tapingach NXT zostały też zaprezentowane nowe wejściówki Finna Balora i Emmy. W nowym wejściu mistrza NXT zabrakło mgły, a zamiast tego będziemy mogli ujrzeć białe światło i duży napis “Balor Club” na titantronie.

» Krążą pogłoski, że do następnej klasy WWE Hall of Fame mogą zostać wprowadzeni Michael “PS” Hayes i The Fabulous Freebirds. A, wy kogo chcielibyście zobaczyć w Holu Sław?

» Na live evencie WWE w Edmonton za kulisami obecny był syn Chrisa Benoit – David. Natalya zrobiła sobie z nim wspólne zdjęcie i wstawiła na Twitter, dzięki czemu możemy zauważyć niesamowite podobieństwo Davida do swojego ojca Chrisa:

» WWE pracuje obecnie nad magazynem w całości poświęconym karierze The Undertakera, który jak pamiętamy, swoją ostatnią walkę stoczył na tegorocznym SummerSlam przeciwko Brockowi Lesnarowi.

» Nie wiemy kiedy powróci Undertaker, ale nie wiemy także kiedy powróci “The Animal” Batista. Raczej będzie to nieprędko, gdyż jego kariera filmowa nabiera tempa. Razem z Brucem Willisem wystąpi w filmie “Maurauders”. Zagra także główną rolę w produkcji “Bushwick”. Tęsknicie za Batistą w WWE?

» Wczoraj swoje 50. urodziny obchodził Paul Heyman – legenda ECW, a obecnie adwokat “Bestii” Brocka Lesnara. Spóźnione życzenia od MyWrestling! 😉

» Środowy odcinek Ring of Honor na Destination America przyciągnął przed ekrany telewizorów 138.000 widzów. Jest to spadek w porównaniu do poprzedniego tygodnia, kiedy to ROH obejrzało 144.000 widzów.

» Lepszy wynik osiągnął za to TNA Impact Wrestling. Na Destination America ‘sięgnęło’ po niego 353.000 osób. W zeszłym tygodniu Impact obejrzało 335.000 osób.

» W tym tygodniu rozpoczęliśmy naszą nową serię artykułów zatytułowaną “Śmiechu Warte”. Będziemy w niej obrazować najbardziej absurdalne, czasem śmieszne, a czasem żałosne wydarzenia ze świata wrestlingu. Na początek przedstawiliśmy Wam debiut The Shockmastera w WCW. Artykuł można przeczytać klikając w ten link: https://mywrestling.com.pl/smiechu-warte-1-debiut-the-shockmastera/

 

Zachęcamy do komentowania, gdyż daje nam to motywację do dalszej pracy! 😉