Kolejna zapowiedź walki wieczoru FastLane 2018, Son of Havoc chce stoczyć walkę na RAW, Kevin Nash nie wystąpi na 25-leciu RAW

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź gali PPV FastLane, która odbędzie się 11 marca. W walce wieczoru odbędzie się Five Way Match z udziałem WWE Championa AJ Stylesa, Randy’ego Ortona, Shinsuke Nakamury, Samiego Zayna i Kevina Owensa. Podczas gali także zjawi się John Cena jako gość specjalny:

» Lucha Underground Star Matt Cross, a.k.a. Son of Havoc udzielił wywiadu dla Blueprint Pro Wrestling, w którym zaznaczył iż chce odbyć 4-minutowy pojedynek na RAW:

”Jedyne co chcę to 4-minutowy pojedynek na Monday Night RAW, a potem mogą mnie zwolnić. Wiem, że mogę zrobić 3, 4 lub 5 rzeczy, których dotychczas nikt nie zrobił w ringu. Są akcje, które zostały skradzione i są akcje jakie nie zostały jeszcze skradzione. Myślę, że mógłbym stoczyć dobry pojedynek z Finnem Balorem. Cieszę się ze swojego pobytu w Lucha Underground, gdyż mogę tam się spełniać”.

» WWE Hall of Famer Kevin Nash za pośrednictwem Twittera poinformował o tym, że z powodu problemów po operacji wymiany stawu kolanowego nie pojawi się na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW z okazji 25-lecia: