Kiedy do ringu powróci Dean Ambrose?, Siostry Bella na SmackDown Live?, Bill Goldberg ponownie w ringu WWE?

» Od długiego czasu w WWE nie pojawia się Dean Ambrose, który miał tworzyć tag team z Sethem Rollinsem. Architekt wypowiedział się na temat aktualnego stanu zdrowia swojego przyjaciela:

”Dean Ambrose jest ranny. Nie znam miejsca jego pobytu ani szczegółów jego urazu. Miał dość rozległą operację tricepsową, więc potrzebuje trochę czasu na rehabilitacje. Poczekajcie, a wróci lepszy niż kiedykolwiek. Być może w lecie, on jest chytrym facetem i wie, co jest dla niego dobre”.

» Siostry Bella za pośrednictwem Twittera zasugerowały, że są zainteresowane powrotem do ringu WWE, w szczególności na SmackDown, gdzie ich przyjaciółka Paige pełni funkcję Generalnego Managera.

» WWE Hall of Famer Booker T rzucił wyzwanie do walki byłemu WWE Universal Championowi Billowi Goldbergowi. Booker w nagraniu wideo przed siłownią stwierdził, że jest w dobrej formie, ponieważ regularnie ćwiczy i mogą się spotkać nawet na piątkowej gali Greatest Royal Rumble. Na zakończenie Booker dodał, że pokonałby go tak jak za czasów WCW. Tak więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że do WWE powróci Goldberg, chociażby na jedną walkę.