Kevin Nash: HIAC z udziałem Micka Foleya odmienił wrestling, Materiał promujący odmienionego byłego WWE Cruiserweight Championa

» Dwukrotny WWE Hall of Famer Kevin Nash wystąpił gościnnie w podcaście 83 Weeks. Były WWF Champion wypowiedział się na temat Micka Foleya, który miał największy wpływ na zmianę “biznesu” za sprawą sławnego Hell in a Cell Matchu z The Undertakerem.

Ludzie od dawna pytają mnie, kto jest najlepszym wykonawcą wszechczasów. Powiem Hulk Hogan, więc pytają, dlaczego brzmi tak moja odpowiedź. Najważniejszą rzeczą w byciu profesjonalnym wrestlerem jest to, że jesteś w stanie stoczyć 300 walk w ciągu jednego roku i robić to w kółko. To część naszej pracy i pamiętam, że z Hulkiem potrafiliśmy pracować 30-50 razy w ciągu roku. W naszym biznesie jest kilka aspektów, które powinny zostać zachowane. Jedną z największych rzeczy, które miały miejsce w wrestlingu jest Hell in a Cell Match z udziałem Micka Foleya. Kiedyś ten moment był brany w zupełnie inny sposób niż aktualnie, co czyni go wyjątkowym.

» W ubiegłym miesiącu były wrestler WWE Buddy Murphy w opisie na swoich profilach w mediach społecznościowych zamieścił “8/31/21”, co prawdopodobnie oznaczało wygaśnięcie 90-dniowej klauzuli, która zakazuje współpracy z innymi federacjami wrestlingowymi.

18 września w 2300 Arenie, Buddy Murphy zmierzy się z Brianem Cagem na evencie organizowanym przez Battle Championship Wrestling. Były WWE Cruiserweight Champion zamieścił materiał wideo, w którym prezentuje swoją niesamowitą przemianę, jaką przeszedł w ciągu trzech miesięcy.

Z raportów publikowanych przez zagraniczne media wynika, iż o angaż wrestlera w tym momencie walczą dwie federacje: All Elite Wrestling oraz Impact Wrestling.