Karta walk WWE Superstar Spectacle – powrót gwiazdy RAW po dwóch tygodniach przerwy!

WWE nagrało dzisiaj galę Superstar Spectacle z ThunderDome w Tropicana Field. Event zostanie wyemitowany 26 stycznia w indyjskiej telewizji oraz na WWE Network.

W nagraniach wzięli udział fani z Indii, którzy stanowili wirtualną publiczność Thunderdome. Przed tapingiem, na ring wyszedł były mistrz WWE Jinder Mahal, który pogratulował fanom Dnia Republiki, który jest w najbliższy wtorek oraz odpowiednio przygotował ich na nadchodzący program. Prosił też o “wysadzenie dachu” Thunderdome oraz wsparcie na Twitterze, tak aby WWE dało Indiom cotygodniowe show telewizyjne.

Superstar Spectacle rozpoczęło się od indyjskiego hymnu narodowego i materiału video, którego narratorem był Triple H. Za komentarz odpowiedzialni byli Michael Cole, Corey Graves i Shoraz Ali.

Podczas gali, zgodnie z oczekiwaniami, do akcji wrócił WWE Champion Drew McIntyre. Oznacza to, że zawodnik, który 2 tygodnie temu otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa, teraz po ponownych testach jest już gotów, by znów sprawiać fanom WWE rozrywkę na najwyższym poziomie. Najprawdopodobniej, McIntyre pojawi się także na najbliższym RAW, gdzie będzie promował walkę z Goldbergiem na Royal Rumble.

Poniżej natomiast możecie zobaczyć jak prezentuje się karta Superstar Spectacle (bez spoilerów w postaci wyników):

* Xavier Woods, Big E i Street Profits zatańczą popularny indyjski taniec, Bhangrę

* NXT Champion Finn Balor vs Guru Raaj

* King Corbin, Cesaro, Shinsuke Nakamura & Dolph Ziggler vs Rey Mysterio, Ricochet, Giant Zanjeer & Dilsher Shanky

* AJ Styles vs Jeet Rama

* Sareena Sandhu & Charlotte Flair vs Bayley & Natalya

* Jinder Mahal &  The Bollywood Boyz vs WWE Champion Drew McIntyre & Indus Sher

* Występy Rica Flaira, Triple H’a i innych